Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell még hogy...

Mennyi idő kell még hogy felfogja, nem egy buta semmihezértő lány vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik.És időnként olyanokon csodálkozik,hogy csak pislogok.


Tudok főzni.Miattam hízott bő 20 kilót,jóltartom.Mai napig meglepődött arccal konstatálja,hogy hűdefinomat csináltam...mintha az előző napi is nem ugyanolyan finom lett volna.

T

udok vezetni.kikerülöm a kátyúkat,nem piacon vettem a jogsim.Erre amikor idegen kocsit kellett vezetnek városon keresztül,és nem tettem benne kárt,itt ujjongott nekem hogy ő milyen büszke...


2.mérnöki diplomám csinálom,ő is.Látványosan csillog a szeme,hogy meg tudom kritizálni,a beadandóját simán megcsinálom (pedig nem egy a szakunk),van logikám,és én javitom jelenleg a diplomamunkáját.(ő is segit nekem sokszor az enyémben)


Dolgozok suli mellett,nem is keveset...mégis mit kellene,rajta élősködni?


Tudok csapot szerelni,szöget beverni,bútort összerakni és egyéb őrdöngős férfimunkát..és még a körmöm se féltem,ingyen visszanő,nem műköröm...


Bónusz:anyámék Ladájában megleltem a hűtőt és kicseréltem...azt hittem ott vágja magát hanyatt...


ok,elhiszem hogy előttem csak olyan barátnői voltak,akik vagy fodrász vagy munkanélküli bölcsész aki anyucin élősködik,de lassan 4 év után már fáraszt hogy nem szokta meg hogy én a jég hátán is megélek,értek sokmindenhez,és ezzel együtt kinézetre senki nem mondaná meg hogy nem töltök napi 5 órát kozmetika/fodrász és társainál...

23/N


2011. febr. 28. 19:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek is egyet? Hogy áll neki ez a + 20 kg? Téged nem zavar? ;-)
2011. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

mondtam persze


Idegen kocsis vezetés után azt reagálta rá,hogy dehát előttem egy barátnője se tudott vezetni...hát de mintha még járós korszakban nem vittem volna én is őt kocsival haza,vagy nem vezetnék kocsit elég gyakran...ül mellettem bőven...

2011. febr. 28. 19:50
 13/37 A kérdező kommentje:

+20 kiló? volt +30 is,de azzal már nem birt ugy mozogni,igy lement +20 ra...igy most 105 körül van,de magas is hozzá...de imádom a hurkácskáit (hasra és az oldalára hizta a nagy részét)

soknak tűnhet az 50 kilómhoz,de nekem jobban tetszik igy,amugyse szerettem sose az olyan pasikat akiket elfúj a szél...akkor ki fog meg engem,hogy ne fújjon el?:d

2011. febr. 28. 19:53
 14/37 anonim ***** válasza:
69%

Hadd csodálkozzon csak! Addig se unatkozik. Mert ha már semmi újat nem tudsz mutatni neki és semmiért sem dícsér meg....

Még az is lehet, hogy felvág veled a haverjai előtt a hátad mögött.

Más pasinak kissebbrendűségi érzése van egy olyan nő mellett aki túlszárnyalja.

Szerintem hagyd rá, vagy egyenesen szegezd neki a nagy kérdést: Most valójában büszke vagy rám, vagy semmit se vagy képes kinézni belőlem és innen a nagy csodálkozás?

2011. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nincs valami magas hasonlóan mackós haverja? :D Nekem is ilyen kell :D
2011. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem irtam hogy túlszárnyalom őt,okos,értelmes,inteligens pasi,mindenhez ért,és még a házimunkára is rávettem...(erre irigyek is a női kollégák:D)

azt nem tudom h ő velem dicsekszik-e,bár kétlem,nem keveri a munkát a magánélettel


nem vagyok keritőnő:P

2011. febr. 28. 19:59
 17/37 anonim ***** válasza:
Na mindegy, egy próbát megért :D
2011. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én meddig mondogatnám, de biztos én is nagyon örülnék, ha ennyi mindent lehetne kezdeni a barátnőmmel. :)


(((((Be kell valljam, néha kicsit jó azt érezni, hogy a barátnőnk butább, szerencsétlenebb, gyámoltalanabb nálunk... Hogy ez jó vagy sem, arra nem mondok semmit, de tény. Nem lehet, hogy a barátod ezt valahol hiányolja?))))

2011. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
hiányolhatja,de elég erős makacs a természetem,sose fogok buta kislányt játszani...igy is meg tudja mutatni hogy ő a "jobb/erősebb,akármibb"
2011. febr. 28. 20:05
 20/37 anonim ***** válasza:
Na igen, csak más az, ha "meg tudja mutatni" (mint egy versenyben), meg ha ez nem is kérdés, mert úgy vagytok eleve berendezkedve, hogy ő az erős. Nyilván nem tudom, hogy hogyan van nálatok a valóságban. Mindenképpen beszéld meg vele, ha a 4 év alatt még nem került volna sor rá! :)
2011. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!