Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell még hogy...

Mennyi idő kell még hogy felfogja, nem egy buta semmihezértő lány vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik.És időnként olyanokon csodálkozik,hogy csak pislogok.


Tudok főzni.Miattam hízott bő 20 kilót,jóltartom.Mai napig meglepődött arccal konstatálja,hogy hűdefinomat csináltam...mintha az előző napi is nem ugyanolyan finom lett volna.

T

udok vezetni.kikerülöm a kátyúkat,nem piacon vettem a jogsim.Erre amikor idegen kocsit kellett vezetnek városon keresztül,és nem tettem benne kárt,itt ujjongott nekem hogy ő milyen büszke...


2.mérnöki diplomám csinálom,ő is.Látványosan csillog a szeme,hogy meg tudom kritizálni,a beadandóját simán megcsinálom (pedig nem egy a szakunk),van logikám,és én javitom jelenleg a diplomamunkáját.(ő is segit nekem sokszor az enyémben)


Dolgozok suli mellett,nem is keveset...mégis mit kellene,rajta élősködni?


Tudok csapot szerelni,szöget beverni,bútort összerakni és egyéb őrdöngős férfimunkát..és még a körmöm se féltem,ingyen visszanő,nem műköröm...


Bónusz:anyámék Ladájában megleltem a hűtőt és kicseréltem...azt hittem ott vágja magát hanyatt...


ok,elhiszem hogy előttem csak olyan barátnői voltak,akik vagy fodrász vagy munkanélküli bölcsész aki anyucin élősködik,de lassan 4 év után már fáraszt hogy nem szokta meg hogy én a jég hátán is megélek,értek sokmindenhez,és ezzel együtt kinézetre senki nem mondaná meg hogy nem töltök napi 5 órát kozmetika/fodrász és társainál...

23/N


2011. febr. 28. 19:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg, nem csináltok véletlenül versengést abból, hogy ki ügyesebb, okosabb ...? Amúgy szép dolog, ha egy nő megtalálja a hűtőt a Ladában, de ez alapvetően azért mégse nőies vonás. Nyilván eszedbe ne jusson "lebutulni", ha már így sikerültél, de számomra egy nő elsősorban nem ezek miatt vonzó.
2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Csak néha szoktunk,de nem jellemző,engem ami érdekel,rögtön kell,időt se hagyok neki h belegondoljon,ő alaposabb,mindent részletesen,100%-osan


van vonzó nőies vonásom is...formás hátsó,szép pofi,hosszú szép haj,és jobban főzök mint az anyja:D


de a tökéletesség messze,a főzésen kívül minden házimunkát átpasszolnék másnak,ha nem félnék hogy átkutatják a cuccainkat,simán fogadnék takaritónőt:D

2011. febr. 28. 20:34
 23/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem a küllemedre gondoltam, amikor nőies vonásokat említettem, és nem is biztos, hogy jobban kell főznöd az anyjánál (megint a versengés!!!). Ellenben: türelmes vagy-e? (Vagy minden azonnal kell...?) Megértő vagy-e? Lelki kapcsolatotok milyen? Bizalmasak és őszinték vagytok egymással? (Olyannyira, hogy megbeszéljétek az ilyen problémákat, mint amit ide kiírtál...?)

Nem arra játszom, hogy bebizonyítsam, hogy rossz a kapcsolatotok, csak a hibát keresem, mert amit leírtál, az alapján mindennek jónak kéne lenni. Hátha abban van a hiba, amit nem írtál le...

2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

nem én mondtam h jobban főzök,ő mondta,bár a kilói számából is meglátszott:D


nem vagyok türelmes,megértő is csak ha van mit, nem szeretem a hülyeséget,a felesleges hisztit


bizalom,őszinteség megvan,kapcsolatunk jó


amit ide kiirtam,már mondtam neki többször,de nem reagál semmi értelmeset


bár tény,lehetne ez életem legnagyobb problémája...

2011. febr. 28. 21:10
 25/37 anonim ***** válasza:
Akkor inkább örülj, hogy csak ez a baj. Lesz még rosszabb is. :)
2011. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%

"2.mérnöki diplomám csinálom,"


Azért ez nekem nem tiszta:


Korodból itélve hagyományos diplomád nem lehet, mert aki hagyományoson volt az most 24


Tehát akkor a második Msc-det csinálod ?


Csak mert a bsc, az oklevél.

Egy msc és Bsc, azonos témakörben számít Egy diplomának, ha mondjuk közgáz a bsc és az msc meg bölcsész akkor meg egy sincs, bármennyire is ezt mondják az egyetemen.


És ez a HR-esek álláspontja, nem az enyém


Gondolj bele: egy jogi diploma, ami 5 év hogy lenne egyenértékű egy 2éves msc papirral ami 3ad annyi tananyagot nújt?


Persze ez csak akkor áll, ha nem hagyományos diplomád van

2011. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

bsc-s elég ritka az első

gépész a második,és msc


és még nem találkoztam olyan hr-essel aki nem tekintette volna kettőnek,épp ez okból dolgozunk mindkettem mint mérnök


amig nem közgáz/bölcsész/jogász addig nem számit hogy 3 vagy 2 év vagy 5,a lényeget megtanitották, a specifikációkat pedig ugysem az egyetem tanitja hanem az adott cégnél megtanulom

2011. márc. 1. 06:50
 28/37 anonim ***** válasza:

MI van ráírva?


Az hogy diploma vagy az hogy oklevél?

2011. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Az bizony csak 1 diploma! :D Ne nagyzolj, 23 évesen ez is elég jó!
2011. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

tökmind1

melónál 2 diplomának veszik,és fizut ekként számolják,többi nem érdekel:D

2011. márc. 1. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!