Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell még hogy...

Mennyi idő kell még hogy felfogja, nem egy buta semmihezértő lány vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik.És időnként olyanokon csodálkozik,hogy csak pislogok.


Tudok főzni.Miattam hízott bő 20 kilót,jóltartom.Mai napig meglepődött arccal konstatálja,hogy hűdefinomat csináltam...mintha az előző napi is nem ugyanolyan finom lett volna.

T

udok vezetni.kikerülöm a kátyúkat,nem piacon vettem a jogsim.Erre amikor idegen kocsit kellett vezetnek városon keresztül,és nem tettem benne kárt,itt ujjongott nekem hogy ő milyen büszke...


2.mérnöki diplomám csinálom,ő is.Látványosan csillog a szeme,hogy meg tudom kritizálni,a beadandóját simán megcsinálom (pedig nem egy a szakunk),van logikám,és én javitom jelenleg a diplomamunkáját.(ő is segit nekem sokszor az enyémben)


Dolgozok suli mellett,nem is keveset...mégis mit kellene,rajta élősködni?


Tudok csapot szerelni,szöget beverni,bútort összerakni és egyéb őrdöngős férfimunkát..és még a körmöm se féltem,ingyen visszanő,nem műköröm...


Bónusz:anyámék Ladájában megleltem a hűtőt és kicseréltem...azt hittem ott vágja magát hanyatt...


ok,elhiszem hogy előttem csak olyan barátnői voltak,akik vagy fodrász vagy munkanélküli bölcsész aki anyucin élősködik,de lassan 4 év után már fáraszt hogy nem szokta meg hogy én a jég hátán is megélek,értek sokmindenhez,és ezzel együtt kinézetre senki nem mondaná meg hogy nem töltök napi 5 órát kozmetika/fodrász és társainál...

23/N


2011. febr. 28. 19:35
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
jó,lehet ez most magamat fényező kérdésnek tűnhet,de nem az,nekem ezek alap dolgok,ebben nőttem fel,hogy mindig mindent meg kell tudnom oldani
2011. febr. 28. 19:37
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is hasonló kaliber vagyok, mint te,csak az autószerelés helyett inkább nehezebb férfi munkákra specializálódtam :)


Szerintem csak bókolni akar, de épp rosszul fejezi ki magát :)

2011. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

nehéz fizikai munkát nem birja a gerincem,de 10 kilóig bármit:)


bóknak vettem az első 10 alkalommal...most már idegesit


olyan érzésem van mint ha egy butuska libácska lennék,és meg kell dicsérni...csak se butuska se libácska nem vagyok:D

2011. febr. 28. 19:41
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem ilyen tökéletes barátnőm lenne, én is minden nap csodálkoznék!
2011. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

Akkor mondd meg neki,hogy ne dicsérgessen, mert rosszul esik. Csak befejezi :)

Én 30-40 kg-ig simán pakolok :D

2011. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%

Most lehet, hogy nálam van a hiba, de nem igazán értem, mi a gond. Az, hogy még ennyi idő után is minden alkalommal meg tudod lepni, hogy milyen ügyes vagy és még mindig tudsz neki újat mutatni? Hogy folyamatosan bókol neked? Hogy büszke rád?

Ha valakinek van egy szép élete, egy kedves párja, munkája, jó iskolái, tehetsége, ügyessége az miért panaszkodik?

2011. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket neki is elmondtad, ha mar ennyire zavar?
2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Örülj neki hogy dícsér! A maga módján, de mégiscsak azt fejezi ki hogy meg van elégedve veled. Most képzeld el, csinálsz valamit fél délután és rá se néz.

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.

2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

legyen büszke,bókoljon,de kb olyan már mintha a mesterszakácsot megdicsérnéd mert csinált egy rántottát amit csak sóval izesitett...


jól esne ha dicsérne,de ne minden alapvető hülyeségért,hanem csak ha tényleg van is miért (mitől nagy szám ha tudok vezetni? más nő nem tud?:D)

2011. febr. 28. 19:48
 10/37 anonim ***** válasza:
46%

Hát, kérdezd meg az egyik ilyen dícsérgetésénél amit itt feltettél kérdésként. :)

Szerintem meg ha nem dícsérne akkor az lenne a baj. Hiányozna, mert ha most azt is gondolod, hogy herótod van ezektől, mégis a lelked mélyén jól esik. Érezni ezt abból is, ahogy magadat méltattad itt. (felsoroltad a szuper tulajdonságaidat) Én örülnék ha dícsérnének. Engem nem szoktak. Pedig én sem vagyok elveszett, nem vezetek rosszul, nem vagyok buta, jól főzök és szeretek is főzni. Magam csinálom a dolgaim, senkin nem lógtam sem anyagilag sem más módon.

2011. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!