Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahallottam, hogy az...

Visszahallottam, hogy az anyosom panaszkodott rám, mert tul fiatal vagyok a pici fiához. Normális ez?

Figyelt kérdés
Most akkor mit csináljak?amugyis az agyamra megy,mert nem dolgozik,és azon agyal mindig,hogy mi van velunk.Megcsinálhatom,hogy nem fogok vele kommunikálni?Rám fog menni a kapcsolatom a párommal?még csak most lesz babánk,és már az anyos nem bír magával.
2011. febr. 28. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

én is igy gondolom.Ezelott nem értettem,hogy miért vannak az anyosviccek,mert az elozo párom anyjával tokéletes volt a kapcsolatunk,a mai napig bejon hozzám a munkahelyemre.

De ez a no....szornyu!!!

Az a baja,hogy nem dolgozik már 2éve,otthon ul és nézi a primitív sorozatait,és jár az agya a semmin.Járja a falut,és leáll mindenkivel pletykálni.

Kezdem azt hinni,hogy nem a legjobb családba kerultem,hiába szeretem a párom.

2011. febr. 28. 19:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Hűha, én is 20 éves vagyok, az én párom még idősebb a tiédnél, kíváncsi leszek mit fog szólni az anyós, ha bemutatnak neki...:)


Azt semmiképpen se tedd, hogy nem szólsz hozzá, már csak a párod miatt se, ez neki is rossz lenne.

Várd ki, hogy megszülessen a babátok, utána hátha megenyhül! Ha még sem akkor pedig ülj le és beszéld meg vele! Így nem lehet élni...

2011. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát abban igazad van,hogy igy nem lehet élni.De,ha nem adtam rá neki okot,akkor miért csinálja ezt?Sok barátnom ugy beszél a pasijával,mint vmi kutyával,azok a nok meg meg vannak becsulve,én meg aki mindent megteszek a részemrol,fozok,mosok,takarítok a fiára és lassan nevelem a kicsinkonkat,én vagyok a rossz.Pedig manapság 20évesen ez nem nagyon gyakori.Már 15éves korom ota dolgoztam 1szorakozohelyen,most a sajátunkban,már kezd az sem tetszeni neki.Ha már az is baj,ha vki dolgozik?persze,ha belole indulok ki,akkor igen,mivel 2éve otthon ul a seggén,és tv-zik.

Amilyen az adjonisten,olyan a fogadjisten.Ha o igy áll hozzá a dolgokhoz,hát akkor én is.Csak azt sajnálom,hogy mégsem mondhatom el neki,amit gondolok,mert a páromnak rosszul esne.de azért belegondolhatnának,hogy én várandos vagyok és érzékenyebb most,mint azelott...Fel vagyok háborodva!!!

2011. márc. 1. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!