Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahallottam, hogy az...

Visszahallottam, hogy az anyosom panaszkodott rám, mert tul fiatal vagyok a pici fiához. Normális ez?

Figyelt kérdés
Most akkor mit csináljak?amugyis az agyamra megy,mert nem dolgozik,és azon agyal mindig,hogy mi van velunk.Megcsinálhatom,hogy nem fogok vele kommunikálni?Rám fog menni a kapcsolatom a párommal?még csak most lesz babánk,és már az anyos nem bír magával.
2011. febr. 28. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy levegőnek veszed nem jó választás. Próbálj meg közömbös lenni, még ha nehéz is. Egyébkét mennyi a korkülönbség köztetek, hogy ennyire nem tetszik neki?
2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%

én a helyében dicsérném a fiát h fiatalabb nőt fogott ki :)

sztem se nézd levegőnek, de ellene se próbálj meg vmit csinálni.

magyarul nyalj be nála

2011. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert hany eves vagy es hany eves a parod?
2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy túl fiatal? Talán tizenéves kamaszlány vagy? Akkor fiatal lennél...

Egyébként meg pont a kor az, amin az ember, ha megfeszül sem tud változtatni. Egyébként is, min változtatna, ha idősebb lennél?!

Anyósok.... pff...

2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne törődj vele.
2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel vagy fiatalabb?

Próbálj meg barátságos lenni az anyósoddal, mert sajnos rá mehet a kapcsolatod. A párod bármennyire is szeret téged, azért az anyja mégiscsak sokat számit. Ha állandóan békitgetni kell kettőtöket az neki a legrosszabb.

2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én 20éves vagyok a párom meg 29.De elhiheted,hogy az a 9év végképp nem látszik meg koztunk,sem agyilag sem kulsoleg.Csak ez a no mindig más dolgával torodik,soha nem a sajátjávalpletykás is mellé,ráadásul primitív.

Imádom a párom nagyon,és nem értem,ha látja,hogy minden rendben van koztunk,akkor miért csinálja ezt?most lesz unokája,akire már most ugy vigyázok,mint a szemem fényére,pedig még meg sem szuletett...

Ha meg akartuk venni a babakocsit 2honappal hamarabb,akkor azért sikított,mert az babona,hogy nem lehet.Ezen a héten meg az volt a baja,hogy még nem vettunk semmit a kicsinek.én nem értem eskuszom...

2011. febr. 28. 19:07
 8/13 A kérdező kommentje:
a párommal is ugy viselkedek,ahogy kell.Tisztelem ot minden téren,soha még 1rossz szot nem hallott tolem,meg nagyon a szemeben mutatja,hogy mennyire kedvel.Még le is megyek hétkoznap hozzájuk beszélgetni,pedig a párom nincs itthon egész héten,mert Brunnben dolgozik.Tényleg nem adtam rá semmi okot,hogy igy viselkedjen velem.Segítek is ha látom,hogy szukséguk van rá.
2011. febr. 28. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Köztünk ugyan ennyi a korkülönbség.A férjem hangoztatja,hogy milyen jó dolga van és lesz 20 év múlva is,hogy ilyen csinos,üde kislány a felesége.

Anyósod unatkozik,szeretné fontossá tenni magát.Próbáld átértékelni a dolgot és elfogadni,hogy csak beszélget.Nem kell vele összeveszni,mert rányomja a bélyegét a kapcsolatotokra.

Egyszerűen nem kell mindenre reagálni,mert Te vagy az okosabb.

2011. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve,hogy amit visszahallasz,abban a saját rosszindulat is benne lehet.

Pl: irígység,hogy jól megvagytok.

2011. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!