Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők könnyeben boldoguln...

A szép nők könnyeben boldogulnak az életben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát ugye bár relatív,hogy kinek mi a szép... úgyhogy nem tudom... ha sok embernek tetszik akkor valószínűleg igen.
2011. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Aki "szép", annak a látható génállománya jobb az átlagosnál. Az ember abból ítél, amit lát, tehát a többségünk ebből rögtön azt a következtetést vonja le, hogy az illető teljes génállománya átlag feletti. (Nem ellenőrizzük le, hogy mennyire okos. = "Világbéke!") A génállomány óvása a fajfenttartás alapja, ami nagyon erős alapösztön. Ezért egy szép embernek többet megengedünk, elnézünk. Keressük a társaságukat, mert ha velünk szépek vannak, az által a mi társadalmi megbecsültségünk is nő, ránk is átsugárzik az ő szépségük.


Ez mind hülyeség? Igen. Működik? Igen. Tessék utána olvasni! A magasabb emberek több fizetést kapnak. A szép emberek könnyebben boldogulnak az életben. Rengeteg statisztikai alapú kutatás támasztja alá ezt. Persze vannak ellenpéldák is, ám ha általánosítunk, és így tesszük fel a kérdést, ahogy itt van, akkor csak egy válasz lehet: IGEN.

2011. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Állásinterjún voltam egy igen jól fizető cégnél. Azt mondták az embereknek, hogy körülbelül egy hét múlva fogjuk megtudni, hogy akkor kit vettek föl.


Én bementem az interjúra, az interjúztató 100-szor elmondta nekem, hogy mennyire szép vagyok. Utána már vitt is magával és bemutatott egy hölgynek, akinek elmondta, hogy akkor miből is fog állni részletesebben a munkám.


Sikerült és azonnal.


(Mondjuk a referenciám is jó, 3 nyelven beszélek, de azért a szépség is rátett egy lapáttal...)

2011. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy igen. Én pl. olyan vagyok, mint egy bányarém. Már azt is mondták rám, ha ilyen rondák lennének, ki se mennének a lakásból(. No, nem is vagyok népszerű. Hiába vagyok kedves, udvarias, hiába végzem jól a munkámat, látszik, hogy lehetőleg rám sem néznek, olyan csúnya látvány vagyok.
2011. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Errol volt egy riport is meg regebben, a valasz egyertelmuen igen. Persze nem art ha van esze, de ha nem szelsosegeket nezunk (pl. 2+3=6) akkor egy szep es atlagos tudassal rendelkezo no sikeresebb az elet minden teruleten egy csunyabbnal. Engem szepnek mondanak, modell is voltam, (abbahagytam, mert durva dolgok mennek mogotte) es tenyleg maskepp allnak az emberek hozzam, mint egy csunyacska notarsamhoz. Hogy ellenpeldat is mondjak ismerek nalam sokkal szebb noket, akiknek valamiert megse sikerul semmi es ismerek kevesbe szepeket is akik viszont kisugarzasuk, eletrevalosaguk okan mindig elorebb jutnak maganeletben es karrierben egyarant. Nem ezen mulik minden, de altalanossagban nezve szerintem szamit.
2011. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, mert amíg ők elégedettek, addig te átlagos földi halandó rágódsz, rágódsz, rágódsz és nem mersz :)
2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, de mégis iszonyúan boldogtalan :(
2011. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Utolsónak: engem is annak tartanak, meg okosnak, meg minden jónak. Nos én nem érzem, hogy ez egyértelműen így lenne, sem az előnyeit nem látom. Természetesen kivéve ismerkedéskor, de más területen semmi előny és én is baromi boldogtalan vagyok..
2011. márc. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Találkozzatok akkor velem!
2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!