Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők könnyeben boldoguln...

A szép nők könnyeben boldogulnak az életben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Az életben miért boldogulnának könnyebben? Az életképesség nem külsőtől függ. Pasit maximum könnyebben szereznek.. de az élet ugye nem csak erről szól.
2011. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos a mai világban a külső sokkal fontosabb mint bármi más, ezért tapasztalatom alapján azt kell írnom igen. A gimiben, a fősulin, mindig az osztályszépei voltak azok akiknek sokkal egyszerűbb volt minden, a munkahelyen dettó. Persze van akinek nem elég a szépség, pl. egy igazságos munkaadó vagy egy normális pasi a suliban, de összességében nekem az a tapasztalatom hogy a "belső számít" meg "nem a szépség a fontos hanem a kisugárzás" scsak üres frázisok, napjainkban sajnos nem iagazak.
2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
csak ha okosak is mellé.egy szép de buta nő csak más szolgája lehet.
2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem határozottan igen. Saját példámon tudom. Bár igyekszem nem gerictelen módon kihasználni a lehetöségeket.
2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

2. vagyok

Mivel egy szép nőre szívesebben néz az ember ezért elsőbbséget élveznek minden emberi kapcsolattal összefüggő dologban, pl.munkahelykeresésbenb is.

2011. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen. De nem azért, mert a szép nőnek szebb almát adnak a piacon.


Hanem ha elégedett magával, az kisugárzik, jobban veszi az akadályokat.

2011. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy gondolom,hogy a pozitív kisugárzáson múlik minden. Nem mondom, hogy szép vagyok. Én különleges vagyok, s ezzel sokkal többet elértem az életben,mintha csupán egy top modell kinézetű nő lennék. A szépség nem minden, ahhoz ész is kell, no meg kisugárzás, mert úgyis az a döntő.
2011. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Az ápolt nők igen. Aki ápolatlan az meg ne csodálkozzon, ez nem a szépségen múlik, az bőven szubjektív. Aki ápolt és barátságos, az szimpátiát vált ki, egy felelősségteljes ember képét mutatja. Egy ápolatlan undok valaki magára vethet, ha sehová sem kell.
2011. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
igen
2011. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
szerintem igen. a szépség magabiztosságot ad, ami az élet minden területén előny. de a boldoguláshoz kevés csak szépnek lenni. tehát segíthet, ha tudja az ember használni, de önmagában nem elég. nekem ez a tapasztalatom.
2011. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!