Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hanyagolják el...

A nők miért hanyagolják el magukat házasság után?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a szépségüket csak a pasi megfogására használnák, házasság után, mikor már biztosnak érzik a kapcsolatot, akkor már nem adnak annyira magukra, nem sminkelnek annyit, nem figyelnek a kilókra, nem öltöznek csinosan, utána meg csodálkoznak, hogy a férj már nem vonzódik annyira, de persze, hogy nem, mikor nem ilyen volt, mikor megszerette.
2011. febr. 28. 11:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én 2 éve nem vettem normális (nem szexi, nem exkluzív) fehérneműn kívül semmilyen ruhát. Nincs rá pénzünk. Normálisan felöltözöm, de mondjuk a férjemet már nem tudtam elkísérni a karácsonyi céges bankettre, ahová koktélruhában mentek a nők, vagy estélyiben. Egy gyönyörű hajón volt a Dunán.

A súlyomról. Azt vesszük, ami olcsó. A fizetésig még van hátra 7 ezer forintunk, azt kell beosztanom. Tésztát eszünk, és rántott szójaszeletet (kb. 300 ft 10 szelet, ami 2 étkezésre elég kettőnknek) rizzsel, rizseslecsót. BAbleves és grízes tészta volt hétvégén, többre nem telt. 3 este főzök a hétköznapokon(általában hétfő, kedd, csütörtökön), csak a szerda este marad ki. Igy tudunk spórolni a kaján, mert nem kell büfében enni, pénzért. Esténként miután hazaértem, rendet rakok, elmosogatok (ha mást nem, hát a reggeli romjait), főzök, ellátom a macskát. Ekkora már kb. félkilenc van, mint most... és utána beájulok az ágyba. Hulla fáradtan. MIt csinál a férjem? hazajön, pátyolgat egy kicsit, majd leül gépezni (híreket olvas, szörfözik a neten, játszik, filmet néz).Nem panaszkodom, imádom, bármikor megtenném ezt érte. És bármikor kérem, akkor jön és segít. De hát főzni nem tud, mosogatni meg utál, ezért ritkán kérem erre (amikor kérem valami miatt, akkor becsülettel megcsinálja). CSak azért mondom el, hogy érthető legyen, hogy bár van itthon szobakerékpár, a hátam közepére kívánom, és rá sem bírok nézni esténként. Ő gyakran felül, de hát őneki az itthoni este az 3-4 szabad órából áll legtöbbször és pihenésből. utána fürdés, ágyazás, lefekvés. Hétvégén takarítunk (igen, ketten), bevásárolunk, főzünk, és programjaink vannak. azért mégis ekkor fér bele talán egy kis mozgás.

Szőrteleníteni pár hetente szoktam, a férjem mindig dühös, ha emiatt sápítozok, hogy megint nem volt rá időm... nem vagyok egy jeti anélkül se, hálistennek. fodrász kéthavonta, ha ki tudom gazdálkodni a keretből. kozmetikushoz nem járok, nem érzem szükségét, szép a bőröm. műkörmösömet lemondtam, mert hála egy pár hónappal ezelőtti munkahely váltásnak, csökkent a fizetésem, és nem fér bele.

Lehet, hogy lusta vagyok, és lehet, hogy a legtöbb nő lusta... ha tudsz neki szabadidőt, pénzt biztosítani, biztosan szívesen foglalkozna magával :)

2011. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 napietus ***** válasza:
utolsó, nagyon sajnálom, hogy így lecsökkent a fizetésed :( bizony, nehéz időket élünk. de a kérdező azt írta, náluk szerencsére az anyagiakkal nincs gond. az azért egész más...
2011. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!