Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hanyagolják el...

A nők miért hanyagolják el magukat házasság után?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a szépségüket csak a pasi megfogására használnák, házasság után, mikor már biztosnak érzik a kapcsolatot, akkor már nem adnak annyira magukra, nem sminkelnek annyit, nem figyelnek a kilókra, nem öltöznek csinosan, utána meg csodálkoznak, hogy a férj már nem vonzódik annyira, de persze, hogy nem, mikor nem ilyen volt, mikor megszerette.
2011. febr. 28. 11:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
közben rájöttem: ezt hívják _feltétel nélküli szeretetnek_
2011. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 napietus ***** válasza:

"Az anyagiakba belefér, háztartást előtte is vezetett, gyerek nincs. Kinek van kedve kényeztetni, egy elhízott szőrös nőt?"


így már tényleg csak az ostobaság/lustaság számlájára tudom írni, hiába pontoztatok le...egyik sem túl vonzó tulajdonság.

2011. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Itthon persze, hogy melegítőben vagyunk, mert az kényelmes. De miért nem lehet felöltözni szépen, sminkelni, ha megyünk valahova, vagy vendégeket fogadunk? Ezt csak hódításra használta?
2011. febr. 28. 12:53
 24/32 anonim ***** válasza:
65%

Ezt miért nem tőle kérdezed meg? Lehet, hogy pl. már nincs energiája rá, ebben az esetben tehermentesítened kéne.

A nékre sajnos iszonyú nagy feladat hárul manapság, mert mindent, ami régen kitöltötte az egész napjukat, ma nyolcórás munka mellett kell csinálni.

2011. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%

nos, a fő kérdés kicsit túl általános. Bár mondjuk én még nem vagyok feleség,csak menyasszony és együtt élünk a párommal 2 éve. Természetesen itthon nem ülök tűsarkú cipőben meg miniszoknyában, de persze szerintem ez senkitől sem elvárható. Szeretjük és kívánjuk is egymást akkor is,ha kinyúlt pólóban és mackóban vagyunk.

Mondjuk az nálam természetes,hogyha megyünk valahova,akkor azért kicsit kicsípem magam, egy kis smink,valami csini ruha. Nem is értem a kedves feleségedet,hogy ő miért nem...mármint szóval nem csak a párom miatt adok magamra, de én is jobban érzem magam,ha egy csinos nőt látok a tükörben és ha az emberek esetleg elismerően néznek,megdicsérik a hajam vagy ilyesmi. És szerintem ez házasság után is így lesz.

Sajnos tanácsot nem nagyon tudok adni,mivel nem értem meg,hogy egy nőnek miért nincs igénye rá,hogy szépnek lássa magát/szépnek lássák mások.

Az tényleg oké,hogy otthon kicsit mindenki kényelmesebbre veszi a figurát, de azért ha mentek valahova,illene kicsit odafigyelni magára...


Talán próbáld meg,hogy befizeted egy szépségszalonba vagy veszel neki egy csini ruhát,hátha észbe kap. Meg persze meg kéne ezt valahogy beszélni...mondjuk óvatosan,nehogy megsértődjön :)

2011. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
34%

És a férfiak? :)


A kellemes külső borostás lesz, az izmos has lassan kishordóvá nő és még sorolhatnám én is.


A férfiak miért hanyagolják el magukat házasság után?

2011. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Miért vegyek szexi fehérneműt, ha rám sem néz?"

"Mindig azt mondja, hogy csinos vagyok, akkor is ha egy szakadt póló van rajtam, akkor nem mindegy?"

"Már ő is csak hetente egyszer borotválkozik és észre sem veszi ha szőrös a lábam."

"Évek óta nem tudom rávenni, hogy használjon orrszőr-nyírót, mert kilóg az orrából"

"Hatalmas adag süteményeket eszik mellettem és elvárja, hogy mindig süssek-főzzek neki, akkor én meg ne egyek belőle?!"

2011. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 napietus ***** válasza:
egyébként minden nőnek javaslom: szűntessétek meg a ruhatáratok "otthonra jó lesz" kategóriáját! én így tettem, amikor férjhez mentem, és nem bántam meg. csinos pólóban ugyanúgy lehet ám ablakot pucolni, mint szakadtban. azt a melegítőt meg, amit aerobikra égnél felvenni, ne vedd fel a férjed előtt sem (előtte nem égsz?) melegítőben is lehet valaki csinos, ha a frizurája rendben van, csak nem mindegy, milyen az a melegítő...szőrtelenítés meg alap. nem is értem, ez miért nem evidencia egyeseknek. és az, hogy a "férjem is lompos" nem kifogás. ugyanazt tudom erre mondani, amit gyerekeknek szoktak a "nade a Jancsika is..." kezdetű védekezésre: és ha a kútba ugrik, akkor Te is?
2011. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd úgy, hogy veszel neki egy gusztusos smink készletet, és duruzsold hozzá, hogy mennyire imádtad, amikor még sminkelt, megvesztél érte (tudod, dumázz), és mennyire örülnél, ha aznap este ki is próbálná, amikor vendéglőbe viszed...És ha kisminkeli magát, udvarold le a holdat is az égről, hogy milyen szép így, hogy tetszik, hogy szeretnéd ha ebből rendszert csinálna!
2011. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom hogy mindenki az esküvőn akarja odatenni magát. Előtte nem, utána még inkább. Persze én sok olyan nőt ismerek aki házassága alatt is sokat adott magára, sőt túl sokat de az a másik véglet. Szóval aki ilyen, mint amit leirsz az az esküvőn néz ki jól utoljára.
2011. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!