Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hanyagolják el...

A nők miért hanyagolják el magukat házasság után?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a szépségüket csak a pasi megfogására használnák, házasság után, mikor már biztosnak érzik a kapcsolatot, akkor már nem adnak annyira magukra, nem sminkelnek annyit, nem figyelnek a kilókra, nem öltöznek csinosan, utána meg csodálkoznak, hogy a férj már nem vonzódik annyira, de persze, hogy nem, mikor nem ilyen volt, mikor megszerette.
2011. febr. 28. 11:41
1 2 3 4
 11/32 napietus ***** válasza:
55%
utolsó, ez egy páros játék, csak együtt megy! változtassatok a dolgokon, amíg késő nem lesz! arra gondolj, hiába Pete Sampras a páros egyik fele, ha a másik mondjuk a nagymamám, ott akkor nemigen lesz nyertes szett :)! együtt kell működni, csak így lehet!
2011. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 napietus ***** válasza:
bocs, 11:54-nek szántem, nem az utolsónak.
2011. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért várod el, hogy negyvenes családanya, egy-több gyerekkel, akinek legtöbbször nincs ideje 8 órát aludni, úgy nézzen ki, mint egy huszonéves szingli, akinek csak arra van gondja, hogy a kozmetikustól elmenjen az edzésig?

Én inkább ezt nem értem.


Amúgy már ezzel az általánosítással sem értek egyet, a velem egy idős, gyerektelen, egyedülálló ismerőseimnek eszükbe se jut télen szőrteleníteni a lábát (egyéb zugokról nem beszélve), nem festi ki a lábujjkörmét, mert úgysem látja senki.

Aztán a bikiniszezon előtt kampány szerű edzésbe, fogyózásba és szépségápolásba kezdenek.

2011. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ez pasifüggő is.Nekem személy szerint kedvfüggő.Na meg én nyáron szebben fel tudok öltözni,mint télen.Pl. nekem a párom is otthon meg elhanyagolja magát ezért én sem érzek kényszert arra h. kiöltözzek.Viszont volt egy barátom akivel csak randizgattunk(nem laktunk együtt) és nála mindig kiöltöztem,de ő alapból olyan stílusú volt, szóval valahogy megkívánta az öltözékem h.passzoljak hozzá.a jelenlegi párom meg lezseren öltözködik, sőt néha én érzem kényelmetlenűl ha túlöltözök.Házasság után meg valszeg a gyereknevelés és a háztartás vezetése veszi el a kedvet az egésztől.Ilyenkro egy nőnek jól esik már az is ha kap egy kis kényeztetést.Na meg ha nem megy az ember sehová csak a boltig,akkor oda valszeg nem fog magassarkút felvenni,egy kozmetikus fodrász minden hónapra meg elég drága mulatság.
2011. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Az anyagiakba belefér, háztartást előtte is vezetett, gyerek nincs. Kinek van kedve kényeztetni, egy elhízott szőrös nőt?
2011. febr. 28. 12:05
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező! Nem lehet valaki mindig tipp-topp. Emberek vagyunk és nem babák. Én gyesen vagyok a fiúnkkal, melegítőbe és pólóba vagyok egész nap, sőt smink nélkül. Néha az urammal elmegyünk valahova és ilyenkor kicsípem magam. Miért kellene egy nőnek vagy férfinak mindig csinosba, borotváltan-sminkelten, várni a másikat a hibátlanul tiszta lakásba? Szerintem Te se bókolsz az asszonynak(ha házas vagy persze)mindig, nem viszel rózsákat, és otthon melegítőbe pihizel, de ez normális:-) Ha a feleséged elhagyta magát, akkor pedig nyugodtan szólj, hogy anyukám itt van X forint menj el fodrászhoz és vegyél néhány csinosabb ruhát, ennyi a titok:-)Nem pedig az, hogy bírálod, vagy új nőt nézel.
2011. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
De eddig miért nem kellett neki szólni? Én nem növesztettem sörhasat, nem vagyok borostás, hagyma meg sörszagú!
2011. febr. 28. 12:14
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

"Kinek van kedve kényeztetni, egy elhízott szőrös nőt?"

Jogos, (szerintem) amennyiben te is kellően adsz magadra, legalább annyira mint házasság előtt.

2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha így áll beszéld meg vele. Biztos megérti
2011. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

arra nem gondoltál, h lehet, h a te hozzáállásoddal is baj van? nem leszek népszerű tudom, mert manapság már mindenki a médiában felfújt elveket vallja. De! engem szeret és kíván a férjem akkor is, ha otthonkában vagyok, akkor is, ha 2 hete nem szőrtelenítettem, akkor is, ha felszedtem kilókat. Mert nem csak a kinézetembe, hanem az egyéniségembe szeretett bele. Ő is mackóban, vagy alsóban van otthon, kinyúlt pólóban, sokszor borostás (bár én ezért kifejezetten rajongok). Én őt minden állapotában, bármilyen külsővel szeretem. És ő is engem. Minden rezdülését. Ilyen erős szerelemnél lényegtelen, hogy borostás-e vagy kinyúlt pólóban van egész hétvégén. Alig várjuk, hogy együtt legyünk, hogy összebújjunk, hogy szeretkezzünk. 6 éve ismerem, 5 éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt, 6 hónapja vagyunk házasok.

Te mennyire szereted a párod?

2011. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!