Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy velem?

Miért viselkedik igy velem?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok.Most kerültem egy új munkahelyre, de a főnököm egyszerűen megkeseriti az életem. Legalábbis próbálja de olyan tipusu ember vagyok,akit nagyon nehéz felidegesiteni,de komolyan mondom néha mintha csak azon munkálkodna hogy magamtól mondjak fel...Hát ezt az örömöt tőlem nem fogja megkapni...ha egyáltalán öröm lenne az neki.

Ezt azért mondom, mert van ennek az egésznek SZERINTEM egy háttérsztorija.

Az egyik kollégám aki jó barátja a főnökünknek, azt mesélte hogy a főnök mindig is egy szoknyapecér volt, szeretett bulizni, csajozni szóval élvezte az életet, de pont egy héttel a munkába állásom előtt jegyezte el a kedvesét, és állitólag kijelentette hogy megtalálta azt a nőt akivel le akarja élni az életét blablabla...

Nos volt szerencsém találkozni a menyasszonyával, aki egy nagyon bájos nő, és bár a természetük szöges ellentétben áll a másikéval én nem zártam ki hogy attól még miért ne lehetne nagy a szerelem...A nő egyébként tanitónő, nagyon okos, és szép is a maga módján de nem sminkel, nagyon egyszerűen öltözködik stb. Valahogy nem tudom elképzelni hogy jöhettek össze..

De nem is ez a lényeg, hanem hogy szerintem tök jól kijönnék a főnökkel, de valamiért mindig a hibát keresi bennem, de tényleg abszurd dolgokért kapom a letolást.

A kollégámmal sokat beszélgettem már erről hiszen volt hogy előtte is megszégyenitett, de ő meg azt mondja hogy szerinte csak fél tőlem. Mert szeretek nőiesen öltözködni, jól is nézek ki azt mondják és hogy első perctől kezdve szerinte tetszek neki, és csak igy tud ellenállni nekem, ha mindig eltaszit magától, mert amugy meg pokolian szükségük van rám a cégnél...

Szóval én erős vagyok, és jól tűrök, de néha kedvem lenne úgy igazán beolvasni neki, és attól tartok ez be is fog következni ha nem változtat a magatartásán.

Főnök ide-vagy oda nem vagyok a kutyája!

Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Ma direkt itthon maradtam szabin, hagy lássa hogy igenis szükségük van rám.

Velem még soha nem viselkedtek igy, de biztos hogy ő sem arra számitott hogy ahelyett hogy megfutamodnék lassan már képes vagyok nevetni a mocskolódásain.

Amúgy rendes ember, én azt érzem el akar nyomni valamit magában, és mintha nem velem hanem saját magával harcolna!

Egyébként eszem ágában sem lenne közé és a menyasszonya közé állni!

Adjatok tanácsot, beszéljek vele?Mit mondjak?

24N


2011. febr. 28. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet hogy tetszel neki, ami nem tilos, csak van hogy valaki nem tudja kezelni ezt magában.

Ha tetszik valaki a férjemnek, az még nem megcsalás:)

Mondjuk, ha egyéb gondolataiban is benne vagy, az már ciki, de nem neked.

Szerintem ülj le vele beszélni és kérdezz rá hogy mi baja, de úgy, mint aki nem sejt semmit. Sose fogja bevallani ha az a helyzet, hogy tetszel neki.

Próbáld azt sugallni, hogy milyen jó főnök, mármint hogy ért a munkájához, és biztos nagy rajta a stressz, azért viselkedik így. Kicsit hízelegj az egójának, de úgy, hogy ne tudja szexuálisan értelmezni (nehéz lesz!) :)) éreztesd egy kicsit vele, hogy mint férfin, átnézel rajta, mert lehet hogy izgatja a fantáziáját, hogy mit érezhetsz iránta (?)

Meg kell könnyíteni neki hogy túllegyen ezen, hidd el, nem könnyű ez neki sem..

vannak emberek akik így vannak beállítva.

Talán öltözhetnél egyszer kevésbé nőiesen, hogy úgy is lásson.

2011. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi a gyors választ, fogalmam sincs mit kellene tennem vagy nem tennem.

Annyira kihivóan amúgy nem öltözködök én...

Az igazsághoz meg az is hozzátartozik hogy nekem nagyon bejön a fickó, teljesen olyan lenne mint én , de mióta volt ez a ,,hangos eljegyzés''-azt mondják megváltozott. Haverjaival sem tölt annyi időt, ami persze érthető is, talán megkomolyodott!

Vagy próbál úgy tenni...

A kollégám szerint rossz hatással van rá a menyasszonya, és megbolondult.

Egy szó mint száz, akár tetszik nekem akár nekem, én egy jó munkakapcsolatot szeretnék, és még ha valahogy ki is derülne hogy én is bejövök neki, nem az a fajta vagyok aki belebonyolódna egy ilyen munkahelyi viszonyba.(rossz tapasztalat, egyszer nagyon átvágtak)

2011. febr. 28. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:

HA rajtad tölti ki a dühét, vagy ha fél tőled az sem normális.

Én felvenném simán a pofámat és megkérdezném ,mi a baja velem, hiszen rendesen végzem a munkám. El kéne mondani, hogy nem tűröd az ilyen hangnemet, mert nem vagy a kutyája, de csinálhatjuk fordítva is.Nem kell megalázkodni senki előtt, különben később nem kapsz még ennyi tiszteletet sem. CSak rajtad áll. Nem kell attól félni,hogy kirúg, mert azt indokolni kell a cégbíróságon és ha nem elfogadható az indoka, magyarul nem verted szét az üzletet, akkor tárgytalan. Ha rákényszerít közös megegyezésre, azt is indokolni kell, tehát érdemben szerintem nem tud lépni úgyse.Szóval csak bátran.

2011. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!