Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tii vennétek cipőt 30 000 Ft-ért?

Tii vennétek cipőt 30 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Lúdtalpam, hanyag tartásom van, RollStep cipőt szeretnék. De nem merem elmondani otthon :S Egyébként van rá pénzem, de nem vagyunk valami gazdagok, másra is kell azért a pénz... Szerintetek? Eddig 3 000-nél többet nem adtunk ki cipőre :S
2011. febr. 28. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha problémáid vannak, kell a jó cipő! Ajánlom a Herba üzletekben is kapható, kiváló minőrégű DrBatz cipőket!
2011. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészségügyileg indokolt, akkor egyértelműen!

Csak divatból nem vennék - értem ezalatt, ha a márkajelzés miatt kerül indokolatlanul sokba.

De pl. a saját anyám nevelt úgy, hogy cipőt csak bőrből, egyébként belerohad a lábam. Ezért a csizmáim bőrből vannak, 20-25 rugó értékben.

Viszont nyáron a papucsokból jó a teljesen műanyag is (1-2 ezer), mert így csak a talpam izzad, a lábfejem többi része tud szellőzni. Ezért nyáron be szoktam vásárolni 2-3 papucsot arra szezonra, 5000-ből megvan a nyári cipőkollekció.

A téli csizmák meg a minőségük miatt évekig bírják, 2-3 évente szoktam újat venni.

2011. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

csak divat vagy márka miatt sose


de lúdtalpam volt nekem is tizenévesen,elég sokba kerülő cipőtől helyrejött,ehhez gyógycipő kell,az meg sokba kerül



lúdtalpbetét is van ha mégse akarnak belemenni

2011. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bőrcipőt szoktam venni, kilehet fogni 8-12 ezerért és betétet veszek bele.
2011. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre azt írtam volna, hogy nem, mert ugyanúgy szétmegy, mint a 3000 forintos, de aztán olvastam a többit. Mivel egészségügyileg indokolt, ezért természetesen igen. Van az a hanyadtesős gyógycipő, ami szintén egy vagyon, és hamar szétjön, ki is voltam akadva, mikor olvastam róla. Viszont mindenki dicséri is, hogy milyen jó, vagyis megéri. (Bocs, ez kicsit off volt.)
2011. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék érte ennyi pénzt. Inkább lúdtalpbetétet vennék. Az sem rosszabb,mint a márkás,drága cipő.
2011. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi

Hordok lúdtalpbetétet évek óta már, de ez a cipő más hatást fejt ki

Amúgy nekem sose mennek szét a cipőim!

2011. febr. 28. 09:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a cipők nagyon jók, és egészségügyileg is indokoltak. A hanyag tartást, lúdtalpat fiatal korban lehet csak helyretenni, mert akkor még könnyebben alakulnak a csontok. Gondolom nem akarsz gerincsérved vagy valami hasonló gerincbetegséget. Azt csak egyszer kell "elkapni", aztán az egész életet meg lesz keserítve. Ezt szerintem meg tudod indokolni a szüleidnek, elvégre nem a márka miatt akarod megvenni. Márka miatt nem érdemes 30 ezerért cipőt venni (max. ha sok pénzed van), de eü. okok miatt mindenképpen.
2011. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2011. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
én vettem már ennyiért, ráadásul nem is gyógycipő volt, de igaz, ami igaz, bírja a strapát... főleg a Te esetedben, amikor egészségügyileg is indokolt, szerintem vedd meg.
2011. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!