Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőt vennétek babátokn...

Melyik cipőt vennétek babátoknak első cipőnek?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


6. [link]


Melyik és miért? És melyik nagyon nem?

Esetleg valamilyen másfajta,ami nektek bejött? Az ár max 10ezer.


2011. jan. 23. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Superfit, Elefanten vagy Sieste

ezeket venném, tehát a másodikat vagy az utolsót

csupán azért ,mert a Dévényes gyógytornászunk ezeket a márkákat ajánlotta. Már 2,5 éves a nagy, azóta egy Elefanten cipője van, a többi Superfit, legyen szó szandálról, tavaszi cipőről vagy bakancsról. Maximálisan meg vagyok elégedve velük. Én is, ő is szereti a cipőit, kényelmesek, strapabíróak.

2011. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a harmadik márka nyilván a Siesta, csak elgépeltem
2011. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A Nike viszi a pálmát.
2011. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre a Nike tetszik a legjobban, de hogy első cipőnek milyen lenne azt nem tudom, viszont a többi márka biztos hogy jó. A kislányomnak Superfit volt és azok nagyon jók. Tépőzárasat ne vegyél, tudom hogy kényelmesebb fel-le venni, de a babák is könnyebben le tudják venni. Nekünk olyan volt, ami csak a bokánál volt tépőzáras azzal játszhatott.
2011. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 Nike cipőnk is van, azokat variáljuk. Nagyon-nagyon bevált, én csak ajánlani tudom, a többit nem ismerem.
2011. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nike-ot egyáltalán nee!!

Jól néz ki,de ez számít most a legkevésbé!!!

Egyébként a többi mind jó,ezért vagy azért.Nekünk volt mindegyik,de a Ciciban a legjobb!!!

Nagyon puha,nem is érzi h cipő van rajta.Felveszi a láb formáját és nagyon kényelmes.

Erről a márkéról sokan keveset tudnak,mert a marketinre nem áldoznak sokat- inkább azt a minőségre költik.

Nekem éjjel-nappal azt nyúzta a lányom és ha most megnéznéd azt mondanád hogy ez a cipő még senki lábán nem volt.

Annyira jól bírja!

Egyébként van Siestánk és Superfit cipőnk is,azok is igen jók.

De a Nike az annyira nem első lépés cipőnek lett kitalálva.

Ha már biztosan megy,akkor már nyugodtan megveheted neki.Szerintem.

2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Siesta First Step cipőnk van, minimális harántemelő van benne, ilyen kis babáknak nem is kell nagyobb. A Ciciban nagyon jó szerintem is, olyan puha bőrből van, mint az álom.
2011. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor az lesz,hogy bemegyünk a Brendonba és próbálunk.Elég széles a kisfiam lába és még a rüsztje is magas.Meglátjuk melyikbe megy be egyáltalán a lába. Deichmannba volt olyan 21-es cipő(amúgy 19-20as a fiam lába),amibe be sem ment a lába.(azt hiszem Bobby Shoes volt)

Várom azért a többi választ. :))

2011. jan. 23. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Fiamnak ilyen az első lépés cipője,szerintem ez nagyon jó,és nincs horror ára.tiszta bőr,nagyon könnyű,jól hajlik a talpa,tartja a bokát,nincs benne harántemelő

2011. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma végülis vettünk egy Siesta zöld színű tépőzáras kiscipőt.A kisfiam mindjárt kipróbálta és az egész Plazát végiggyalogolta,annyira tetszett neki.20 százalékos leárazás is volt,úgyhogy 8500ft-ért sikerült megvenni,ami egy Siestáért szerintem jó ár.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2011. jan. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!