Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi cipőt vegyek? Ti...

Mennyi cipőt vegyek? Ti mennyit vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Fiam most kezdi a bölcsit.Az összes cipője majdnem kicsi.A bölcsibe bentre vettem már neki egy szandált.Cipőt szerintetek mennyit vegyek?Max.2-3 hónapig használja utána már csizma kell.Vagy inkább bakancsot?Tanácstalan vagyok,mert feleslegesen nem akarok költeni,így is annyi mindent kell még venni.
2011. szept. 8. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy félcipő mellett döntöttem és majd alkalom adtán a következő az a bakancs lesz. Abból próbálok majd olyat venni ami esetleg télre is jó lesz a csizma mellé.
2011. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a problémám,hogy a bölcsödébe kintre is kell váltócipő.Szóval most két cipőt kéne vennem,2 hónap múlva meg 2 csizmát:(Elég húzós...
2011. szept. 8. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk azt mondták ,hogy nem kell kintre külön cipő, ha olyat adunk rá, amit nem sajnálunk ,tehát motorozhat, rohangálhat benne. Mi ezt a lehetőséget választottuk, így 1 pár félcipője van és bakancsból is ennyi lesz. Ez az út nem járható nálatok?
2011. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Nálunk se kell csak benti cipő.
2011. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy én is egy mellett döntök.Csak olyat kellene választani aminek gumis az orra,mert tegnap 3/4-ed óra alatt lement a cipőjének az orra.Nem tudsz ajánlani ilyet?
2011. szept. 8. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezek nagyon jó cipők.fiamnak ilyen csizmája volt,szerintem idén is ilyet veszünk

2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt az oldalt nézem:)A D.D.Stepről van esetleg tapasztalatod?Magas lábfejre jó lehet?
2011. szept. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!