Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt, de jó...

Vennétek használt, de jó állapotú babafürdető kádat a babátoknak? Vagy vegyek egyszerűbbet újonnan?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek, de elérik a 20 000 forintot is ezek az állványos, ergonomikus kádak. Használtan már 5000-6000-ért lehetne venni.
2011. jún. 29. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megelégszem az egyszerű, 1-2 ezer Ft-os káddal. Akármilyen szuper is, nem fogod tudni sokáig használni.. amint felül a kicsi, az állványos veszélyessé válik... meg ugye hamar ki is növik. Bár nem tudom, milyenre is gondolsz, de fürdetőszekrényt meg biztosan nem ajánlom. Nagyon kicsi és max. 2 hónapig használható, de akkor is bajosan, mert amikor kiveszed a vízből a babát, ahhoz, hogy a pelenkázóra letehesd, még egy kart kellene növeszteni...

Szóval, bármilyen csábító, nem vennék ilyet.

2011. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok: [link]

Használtan nem olyan drága, csak nem tudom ilyesmiből szabad-e használtat venni.

2011. jún. 29. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vehetsz használtat is. Kimosod alaposan domestossal egyszer- kétszer, nem lehet belőle baj.
2011. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a vágyad, vedd meg nyugodtan :) Alaposan kimosod, fertőtleníted és máris használhatja a babád. Elkopni nem tud, igazán komoly kosz sem lehet rajta :)
2011. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz használtad. én növéremtől fogom kapni, ő is kapta,. Ez is használt vegülis.pont ilyen mint amilyet belinkeltél.
2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy ez a vágyam, csak ez olyan praktikusnak tűnik. Aztán persze idővel lehet neked lesz igazad kedves első válaszoló. :) De akkor se fogom úgy bánni, mintha 20 000-ért vettem volna újonnan.
2011. jún. 29. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonlónk van, én is ilyenre vágytam, káddal állvánnyal mi 15.000ért vettük a teszveszen. Megnéztem vásárlás előtt a Brendonban és együtt 32.000 volt az új ára. Jó,még használtan is drága volt de szinte újszerű volt, nagyon nem bántam meg mert a 5 hónapos pici lánykám imádja és még szerintem jó pár hónapig fogjuk is használni. Az állvány is praktikus mert nem kell görnyedni felette, mi szobában fürdetünk (kicsi a fürdőnk) és nagyon jó, hogy ilyenünk van.
2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én már 6000-ért láttam ilyeneket. Szerintem megveszem. Csak a higiénia miatt kérdeztem. Végül is használt ruhákat is vettem, azt is és ezt is szépen kilehet mosni.
2011. jún. 29. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék használtat is. De amúgy mi újonnan vettünk 1000 Ft-ért. Nem volt ergonómikus, meg ilyen-olyan hiper-szuper, de a célnak megfelelt. A 3. babát szolgálja már. :D
2011. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyósomtól kaptuk a kádunkat (nagyon egyszerű, semmi frinci-franci nincs benne) és ő is kapta valahonnan. Semmi gond, az ember kisuvickolja és kész. Nem kell sterilen tartani a gyerekeket.
2011. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!