Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti idén nyárra milyen...

Csajok! Ti idén nyárra milyen cipőt néztetek ki, vennétek meg? Képet is linkelhettek!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló cipőket szeretnék:

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szülinapra kapom életem első Coversét.

Vagy ilyet:

[link]

vagy ezt:

[link]

2011. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Első válaszoló, nem igen tetszik a stílusod, valahogy nem jön be, bár ha jól állnak a lábadon ezek a cipők, biztos megszépíted őket :'D

Második válaszoló, nem bírom felfogni, h mi kerül egy Converse cipőben huszonezer forintba... -.-" lehet, h nagyon jól néz ki, meg most ez a divat, de nem egy ismerősömnek 2 hónapot sem bítr a ragasztása, levált a talpa...

Nekem tetszenek a topánkák (masnik, egyéb díszek nélkül), a saruk, illetve a lábfejen kivágott-rövidszárú-magasabb sarkú csizmák...

14/f (szval kívülálló XDDDDDDDDDDD)

2011. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Annyiért én sem venném meg nyugi ;) tudok egy helyet, ahol eredetit lehet olcsóbban kapni, nagykeráron tudja szerezni az árus, és így 5900Ft-ért adja.

Amúgy beteg a lábam, így nem lehet akármilyen cipőt, de ennek ellenére nem adnék ki vászoncipőért ennél többet. Ezt is a keresztanyám fogja venni.

2011. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

[link]


ŐT! akarom :) Vans Watermelone :) *_*

2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én egy ilyenre pályázok..bulizni akarok nyáron

2011. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyon magas sarkú cipellőket is imádom, és most vettem egy majdnem ugyanilyet:

[link]

Ez nagyon bejön:

[link]

Viszont ezek is cukik:

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most a Deichmannba keresgélek :)
2011. ápr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én lapostalpú oxford cipőt veszek majd, de van fekete topánkám, és fekete sarum nyárra.
2011. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!