Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált apákat kérdezném. Hogy...

Elvált apákat kérdezném. Hogy fér bele?

Figyelt kérdés
A fizetésbe : albérlet,rezsi.gyerektartás,megélhetés. Nekem sehogy Tanácsot kérnék! Ti hogy csináljátok?
2011. febr. 27. 13:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Értelmes ember így vállal.
2011. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%

13:43-nak szántam


13:50 voltam :)

2011. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

Szóval mindenki hülye, aki nem így vállal gyereket. Tapsold meg magad, már vártam egy ilyen "értelmes" választ.


Megsúgom ilyen felállással a lakosság 90%-ának soha nem lenne gyereke.

2011. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Ja és ameddig a gyerek kicsi, a GYES-t, GYEDet az anya kapja, ahogyan az emelt családit is. Az apa megint csak ott van egy fizetéssel, amiből ő csak fizet, de egy fillért nem kap.
2011. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

Általad értelmesnek titulált ember akkor inkább ne is vállaljon gyereket,mert mi van,ha nem elválik,hanem neadjisten meghal?Szegény özvegynek akkor ki lesz a fejős tehene?Az állam nem fizet még plusz erre-arra....

Gondolom neked nincs gyereked

2011. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Én elvált apa vagyok, de a 13:35-ös véleményét osztom. Én a volt feleségem házában éltem, most albérletben, de 16 éves lányomnak rendesen fizetem a gyerektartást mindig. Úgy vagyok vele, hogy egyetlen gyerekem, nem tehet arról, ha az anyjával nem jöttünk ki, inkább nem eszem, csak neki jusson. Cserébe rendkívül sok erőt ad, büszke vagyok rá.
2011. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem is volt itt arról szó,hogy nem fizetjük a gyerektartást...
2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
"ahogyan az emelt családit is." Kedvesem, az emelt családi 1000 forinttal több, mint a sima. És amíg az anya GYED-en van, addig nem tud dolgozni, és általában a GYED+csp sose jön ki annyira, mint a fizetése. Ezeket lehet, hogy kapja, de nem a fizetése MELLÉ, hanem a fizetése HELYETT.
2011. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Félre értették páran a kérdésem. Nem arrol van szó,hogy nem akarok gyerektartást fizetni! Imádom A gyerekeimet és mindent megadnék nekik.Budapesten lakom,és ott egy albérlet rezsivel többe kerül mint sok embernek a havi fizetése.
2011. febr. 27. 14:08
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok a kedvesed, de azért ez aranyos volt. Ezzel arra akartam célozni, hogy neki nincs lakbére, szóval a lakhatásért nem kell fizetnie. Számoljátok már ki minimálbérből hogyan jön ki a rezsi, a lakbér, az ennivaló és persze a fizetés 80%-át számoljátok, mert 20%-a kb. a gyerektartás.

Ez egyáltalán nem egyszerű, egy iszonyú nehéz helyzet, nem tudom hogyan tudják megoldani egyesek.

2011. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!