Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált apákat kérdezném. Hogy...

Elvált apákat kérdezném. Hogy fér bele?

Figyelt kérdés
A fizetésbe : albérlet,rezsi.gyerektartás,megélhetés. Nekem sehogy Tanácsot kérnék! Ti hogy csináljátok?
2011. febr. 27. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

Ezen az oldalon elvált anyák vannak, akik szentül hiszik hogy a férjük nagy lábon él és minnél több gyerektartást kell fizetnie, nem számít ha éhendöglik.


Nézd végig a válaszokat pár kérdésnél

2011. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

Jogos az első válasz!Teljesen egyet értek vele!

Egyébként nagyon sehogy.Hónapról hónapra csak küszködünk.Ilyen tájt már előre idegeskedünk,hogy mi lesz a jövő hónapban.

2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Nana kedves első válaszadó én anya vagyok,de nem zsigerelném ki a párom.Máskor léci ird oda,hogytisztelet a kivételnek vagy valami.
2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Gyerektartásnak bele kell férnie akárhogyan. Az anyának kötelessége fizetni a villanyt,a vizet, az étkezést, a fűtést, amire a gyereknek szüksége van. 2 embert kell ellátnia. A volt férj meg sokszor belead 8-10 ezret és rinyál, hogy neki nincs több. Az anya meg dolgozzon két ember helyett, nevelje a gyereket, hogy jó ember legyen belőle, támogassa, ápolja, ha beteg, legyen vele mindig. Az apa meg nem képes legalább anyagilag beleadni a gyerek ellátásba, mert ő a szegény, szerencsétlen egyedülálló, aki éppen hogy magát tudja eltartani.
2011. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%

Jaj,mindjárt tele leszel az elvált anyukák "jóindulatú" válaszaival...

Szövegértés kinek hogy megy?Elvált apukáknak szól a kérdés,nem exfeleségeknek...

2011. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni mindkét oldalt, de azért erre a kérdésre nem most kellene a választ keresni, hanem akkor, mikor bevállaltad a gyereket.
2011. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

13:35

meg is jött


Tisztelet a kivételnek, annak a részének ami tényleg az nem csak annak gondolja magát (mint az exek 99%a)

2011. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Sokan elfelejtitek, hogy oké, hogy a gyereket el kell látni, de válás esetén az apának marad 1 fizetés, amiből a saját rezsijét, az albérletet és a megélhetést kell fizetnie. Ez egy minimálbéres fizetésből ki sem jön szinte, nemhogy még a gyerektartás.

Ameddig együtt él a házastársával, akkor külön nem kell rá fűteni, nincs lakbér és két fizetésből élnek. Baromira nem mindegy.

Nem véletlenül laknak az egyetemisták sem többen egy lakásban,sokkal olcsóbb. Csak hát ugye sokan vannak, akik ezt soha sem gondolták végig.

Kérdező! Ha nagyon nem megy akkor kérd a gyerektartás csökkentését, mert veszélyezteti a megélhetésedet.

2011. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt feleségem keres kb. 75 ezret,én is ennyit keresek. A feleségem maradt a lakásba(nem saját,az egyik nagybátyámé,ő mondta h költözzünk oda,mert ő kinn dolgozik és él külföldön,és szerette volna megbízható emberre itthon hagyni a lakást-állítólag azt majd a végrendeletébe rám fogja hagyni,na mindegy),ahol csak a rezsit kell fizetni neki(albérleti díjat vagy hitelt nem).

Én fizetem az albérletet plussz rezsit-45.000Ft,a gyerektartás-15000Ft,és amaradék 20 ezer ft-ból kell megélnem a hónapba ugy h ebből még félre kell tennem a bérletre h egyáltalán eléjussak dolgozni. tehát kb 10.000Ft marad meg kajára.

Én általába elvegetálok száraz kaján,nem nagyon főzőgetek,mert ha jön hozzám a gyerek hétvégére akkor szoktam csak főzni,h ő legalább tudjon rendesen enni,meg jól érezze magát

2011. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%

Kedves utolsó!

Szerinted az emberek úgy vállalnak gyereket,hogy előbb átgondolják,hogy "ha mondjuk x év múlva elválnánk esetleg,akkor ugyan tudnám-e fizetni a gyerektartást,és nem is döglenék éhen?"

Sok eszed van

2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!