Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rizikós...

Szerintetek nagyon rizikós olyan férfival összekötni az életem, akinek én voltam az első?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nagyon imádjuk egymást, nyárra tervezzük az eljegyést, jövőre pedig az esküvőt. A gondom csak az, hogy neki én voltam az első, szexuálisan és kapcsolat szempontjából is. Kicsit félek, hogy egyszer majd kibukik belőle, hogy nem élte ki magát, ki akarja próbálni mással. Beszltem már vele erről már az elejétől fogva, ő azt mondta, hogy nem kell neki senki más, annyira megtalált bennem mindent amit keresett. Soha semmilyen jelét nem mutatta hűtlenségnek, meg se néz soha egy bombanőt sem, és tényleg mindent megtesz értem, de páran beültették a bogarat a fülembe, hogy vigyázzak, mert lehet pár év múlva jut eszébe, hogy csajozni akar, mikor már házasok leszünk, gyerekünk lesz, mert senki se élheti le úgy az életét, hogy csak egyvalakivel volt együtt. Szerintetek?

Én 23, Ő 25


2011. febr. 26. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Semmire nincs garancia, nem ettől függ, hogy meg fog-e csalni vagy sem, intelligens ember, amúgysem csalja meg a másikat, ha problémája van megbeszélik, és ha nem tudják megoldani, szakítanak. De nem közben megy félre, úgyhogy a megcsalás nem a partnerek számán múlik, szimplán azon kit hogy neveltek, mennyi emberség, és értelem szorult belé.
2011. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Semmivel sem rizikósabb mint mással.


Aki ilyeneket mondd, hogy "senki se élheti le úgy az életét, hogy csak egyvalakivel volt együtt", az nem normális. Egyébként az én szüleim épp így élnek, és most is együtt vannak.

Én örülnék, ha elsőre megtaláltam volna a páromat, szerencsés vagy!

2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha az ember mindíg csak a mi lenne ha dolgokra gondol, azt be is vonzza, élj a mának!
2011. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Semmivel sem rizikósabb.

Az én szüleim is úgy házasodtak össze 4 év együtt járás után, hogy egymás első szerelmei voltak. 34 csodás évet töltöttek együtt szeretetben, boldogságban. Aztán édesanyám meghalt, ennek már 5 éve, de édesapám azóta is elképzelhetetlennek tartja, hogy valaki másba beleszeressen. :(

2011. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Az egész élet, házasság rizikós. Ugyanúgy megcsalhat az a férfi is akinek te vagy a hatodik barátnője. Sőt lehet, hogy ő még inkább igényelni fogj a változatosságot és pár év múlva hiányozni kezdenek neki azok a régi "szép évek".


Szeretitek egymást és hidd el vannak még olyan házastársak akiknek a párjuk volt életük első szerelme. Ne agyalj ilyeneken!:)


Sok boldogságot!


L/19

2011. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem rizikósabb az,ha sok nője volt!!!! Higyj nekem!!!
2011. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kösd össze vele az életedet. Ha lett volna előtted 1, 2, 3, ... akárhány kapcsolata, kalandja, akkor mennyivel lenne arra nagyobb az esély, hogy nem csalna meg? Semennyivel!

Az én párom 201 éves volt amikor megismertük egymást, én 20. Neki én voltam az első. Igaz, mi nem házasodtunk össze, de van egy gyönyörű kisfiunk, tavasszal születik a tesója. Pont arra a napra vagyok megismerkedtünk, akkor lesz a 15 éves évfordulónk. Biztos vagyok benne, hogy ez idő alatt soha nem csalt meg!

2011. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
201 éves, ez tök ari! :-)))
2011. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
Elírtam, 21, így megfelel???
2011. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen, tudom, hogy véletlen volt, de akkor is nagyon édi

:-)

2011. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!