Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rizikós...

Szerintetek nagyon rizikós olyan férfival összekötni az életem, akinek én voltam az első?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nagyon imádjuk egymást, nyárra tervezzük az eljegyést, jövőre pedig az esküvőt. A gondom csak az, hogy neki én voltam az első, szexuálisan és kapcsolat szempontjából is. Kicsit félek, hogy egyszer majd kibukik belőle, hogy nem élte ki magát, ki akarja próbálni mással. Beszltem már vele erről már az elejétől fogva, ő azt mondta, hogy nem kell neki senki más, annyira megtalált bennem mindent amit keresett. Soha semmilyen jelét nem mutatta hűtlenségnek, meg se néz soha egy bombanőt sem, és tényleg mindent megtesz értem, de páran beültették a bogarat a fülembe, hogy vigyázzak, mert lehet pár év múlva jut eszébe, hogy csajozni akar, mikor már házasok leszünk, gyerekünk lesz, mert senki se élheti le úgy az életét, hogy csak egyvalakivel volt együtt. Szerintetek?

Én 23, Ő 25


2011. febr. 26. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Minden rizikós. Az egész élet rizikós. Ha hatvan évesen mész férjhez egy hetvenes bácsihoz, rengeteg kapcsolat után, az sem lenne garancia semmire. Ha mindig ilyesmin agyalnánk és nem mernénk megtenni semmit, nem is nagyon lenne értelme az életnek. Szerintem, ha úgy érzitek, vágjatok bele! :)
2011. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Rizikós,mint ahogy minden az életben. Ha lett volna neki 20 barátnője az sem jelentene garanciát,hogy 40-50 évesen nem lesz kapuzárási pánikja és nem lép le egy 20 évessel.Nem tudsz mit tenni,mint élni az életed a jelenlegi feltételekkel és élvezni,amíg tart.Senki nem lát a jövőbe,de ha mindenki a jövőtől rettegne nem házasodna senki.Bizz benne,hogy minden rendben lesz és szeresd most őt,élvezz ki minden percet,aztán ki tudja,lehet,hogy életetek végéig tartani fog.Ne ronts el semmit görcsöléssel!
2011. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt egy osztálytársam, akik mindketten elsők voltak egymásnak, és most váltak el, 30 év után. Úgyhogy, ha 30 szép év áll előtted, nyugodtan vágjál bele.
2011. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"mert senki se élheti le úgy az életét, hogy csak egyvalakivel volt együtt."

Ez meg eleve hülyeség. Miért ne élhetné? Nagyon modern vagy:) és ezt pejoratív értelemben mondom

2011. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem úgy, hogy sokkal rizikósabb, mint egy olyannal akinek sok nője volt? Természetesen emiatt nem fogok szakítani vele, ő a mindenem, csak érdekel a véleményetek.
2011. febr. 26. 22:28
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretném úgy leélni az életem, hogy csak 1 emberrel. De azt az embert még nem találtam meg
2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Szia! A férjem az első feleségével 13 évig volt együtt. Jártak, összeköltözés, esküvő, gyerek. Első szerelem!! A feleség a legjobb baráttal megcsalta...kiderült. Ne kérdezd miért de a férjem nem zavarta el, hanem még elvette feleségül és gyereket is csináltak. Ott valami végleg megváltozott a férjembe, a megcsalástól kín szenvedés volt az egész. Ő is azzal magyarázta, hogy senkivel sem volt még és kíváncsi volt...
2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
22:27 ezt nem én mondom, mások mondták nekem
2011. febr. 26. 22:29
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk bejött.

20 éve vagyunk együtt és minden rendben.

Ha mindig megkapja tőled, amit szexuálisan igényel, akkor nem fog megcsalni.

2011. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén?Én nem értem,hogy hogy lehet úgy kapcsolatot építeni,hogy lesz másik,hogy kiélhessem magam?Az első szerelmemmel vagyok most is és szeretnék is.Nekem ő az első,de neki én nem.Ez van.Azért nem fogom ott hagyni,hogy kiélhessem magam.Ezt akkora baromságnak tartom.És ha pont az életem nagy szerelmét hagynám ott?Ááá...

Azt mondom,hogy mindig rizikós,de nem szabad ebben élni,mert nem jó.Lehet,hogy tényleg vele éled le az életed,de lehet,hogy 20 év múlva elváltok.Ezt előre nem tudhatod!

2011. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!