Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen (volt) a kapcsolatod a...

Milyen (volt) a kapcsolatod a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
és milyen volt a gyermek korod?
2011. febr. 26. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát, gyakori vendég volt nálunk a verés...

Ettől függetlenül, bár nem tartott sokáig, egész szórakoztató gyerekkorom volt. A szüleim jó fejek voltak, jókat buliztunk, bár azt hiszem nem kimondott szülő-anyagból gyúrták egyiket sem. El is váltak, aminek köszönhetően rengeteg nagyszülőre és egyéb rokonra tettem szert (újraházasodott mindkettő, nem is egyszer).

Nem kimondott szülő-gyerek kapcsolat a miénk, mostanra, hogy saját gyerekeim vannak, már könnyebb kezelni őket.

2011. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szüleiddel buliztál?:O
2011. febr. 26. 20:52
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. febr. 26. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a szüleimet, főleg Édesanyámat! Apukám 7 éves koromban elhagyott minket. Anyukám 42 éves volt, amikor születtem, szóval már az unokája is lehettem volna (volt már két nagy gyermeke, mindkettő 20 év felett volt, amikor születtem). Apukám fiatalabb volt, mint anyukám, és sokkal szigorúbb. Anyu élettársa sajnos pár éve meghalt, akit apámként szerettem.

Különben szép gyermekkorom van/volt.

2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:) és most hány éves vagy?
2011. febr. 26. 21:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Faterral felületes, elváltak, mikor kicsi voltam. Muter... Mint Elsőnél, ami a verést illeti. Valamint örökké intézetbe akart adni, és még sorolhatnám, csak ma már párszor leírtam hasonló kérdésekhez, most egy ideig szabadulnék. Mondjuk, hogy olyasmi, mint Eminemé... Engem mások levetett sz.rában járatott, amíg meg lehetett varrni a ruhát, addig kellett hordanom, csak 2 váltás ruhám volt, egész héten ugyanazt hordtam, egy héten csak egyszer fürödhettem, ő kéthetente fodrászhoz, manikűröshöz, pedikűröshöz járt. 13 éves koromtól én mosok magamra, mert cikiztek az osztálytársaim, hogy sárga volt már a farmerem a kosztól, de nem mosta ki. Lelki terror alatt tartott. Ha majd meghal, nagyon boldog leszek! Szabadnak fogom érezni magam! Valamint ha nem hagy annyi pénzt, hogy ki tudjam fizetni a temetését, akkor el se megyek rá. Hát ilyen a viszonyom a szüleimmel.
2011. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
na akkor neked is jó szar volt :(
2011. febr. 26. 21:09
 8/17 anonim ***** válasza:
21:03 Most hány éves vagy?
2011. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21:03 32
2011. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, az előttem szólók alapján örülhetek, hogy én csak szimplán nem jövök ki anyummal. Ők különélnek apummal, de nem váltak el, de ez is csak már az érettségim után történt. Jó gyerekkorom volt, jó "alapot" raktak le a szüleim az élethez, csak felnőttként már máshogy jövünk ki. Apumat nagyon szeretem, de keveset beszélgetünk, anyumat is szeretem, de neki elég sok hibája van...
2011. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!