Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányotok ki szokta mosni...

A lányotok ki szokta mosni maga után a "pecsétes" alsóneműjét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, undorítónak tartjátok a saját gyermeketek vérét, vagy mi? Az én lányom is kiöblíti, és mikor otthon laktam, én is megtettem ezt, de nem azért, mert annyira szégyelltem, hanem mert így jobban kijött a folt.
2011. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam kimosni, megy a szennyesbe, azért van a mosógép hogy kimossa. Az hogy épp ki rak be mosást az meg változó, van hogy én, van hogy húgom, van hogy anyám. (Már egy kis ideje nem otthon lakom, de amíg otthon laktam mindig így volt.)
2011. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
énis magam után mosom. és az én anyám sem tudja hogy mikor van meg a menzeszem. 15/L
2011. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
nekem volt hogy anyum mosta ki, és nem hőbörgött ilyeneken...
2011. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%

Nekem anyám mossa ki mindig.

17L

2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
én csak hipos vízbe beáztatom és bele dobom a mosógépbe mikor anyu mos.
2011. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
amig otthon laktam,valami mindig be volt áztatva,pici öblités után ment a bugyi is a többi közé,anya meg tette gépbe,az meg kimosta
2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
A vért én is kiöblítem mindig, hogy ne száradjon bele, és (vizesen) a szennyesbe rakom, majd ki lesz mosva géppel.
2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ja csak ha beáztatod egy lavorban és otthagyod a fürdőszobában, akkor azt bizony Apuci is látja, aminek annyira nem örültem volna. De ha mosáskor ésureveszel egy bármilyen pecsétet egy ruhadarabon, akkor rálöttyintesz egy kis öblítőt, és szépen kijön a folt. (Ha meg nem, akkor a lányod azokon a napokon nagyobb, kényelmesebb típusú bugyikat használjon, amiket máskor nem annyira vesz fel, így ha csak másodszorra jön ki mosásnál a folt, akkor sem látja senki pl tornaórán.)

Nem kell ekkora ügyet csinálni ilyen dolgokból. De nyugodtan megbeszélheted azt is a lányoddal, hogy néha ő mos otthon, és akkor ő is könnyen megtanulja majd ezeket a dolgokat.

2011. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
beáztatom egy vödör vízbe, vagy szappannal kidörzsölgetem kiázik és mikor már nincs benne utána anya kimossa mosógépben.
2011. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!