Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányotok ki szokta mosni...

A lányotok ki szokta mosni maga után a "pecsétes" alsóneműjét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem, ha megjön a menzeszem és "piszkos" lesz kimosom magam után, nem merném a szennyesbe dobni, hogy majd anyukám kimossa.
2011. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
27%

Miért a lányomnak kéne?

Azért vagy te az anya, hogy ki tudd mosni.

2011. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig magam után mostam... valahogy nem tudnám ugy otthagyni,hogy más csinálja. De ez csak az én véleményem :)
2011. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
én is magam mosom, hogyan dobáljak a szennyesbe véres bugyikat?:SS
2011. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak írnám, hogy azért, mert engem úgy neveltek, hogy én mostam mindig, öblítettem ki kézzel, megszárítottam, majd ment a mosógépbe.

Az én édesanyám sohasem tudta, hogy mikor jött meg.

2011. febr. 26. 15:05
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Legalább áztassa le hypós vízbe. Én így tettem egykor.
2011. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

Én utánam a mosógép mos.:)

De amúgy általában én mosok mindenkire, ma például nem így volt, de ritka. De ha véres lenne bármim is, egy elvágott ujjból vagy orrvérzésből adódóan, azt azonnal beszoktuk áztatni.

2011. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
igen, egy bizonyos kor után már a lánynak kéne mosni. amint jönnek ezek a "gondok" az anyukának meg kéne tanítani a lányát, hogy ezt így illik. de valakinek saját belső kényszer, h nem hagyja ott száradni a véres bugyit a szennyes tetején...
2011. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
3%
pecsétes bugyi?Nem értem,ha megfelelően jár el az ember lánya azokon a napokon,akkor ilyennel nincs gond.Először azt sem tudtam,hogy mi az hogy pecsétes bugyi.Velem ilyen soha nem fordult elő,kivéve persze az elsőt.Egyébként szerintem meg ez az anya dolga.Az meg milyen már,hogy azt sem tudja anyukád,hogy mikor jön meg?Tudja egyáltalán hogy a lánya már "nagylány" lett?
2011. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

2. 15:00


Te egyáltalán anyuka vagy? Ennyire elkényezteted a lányod? Tanulja már meg, hogy legalább (!) maga után tegyen rendet és magát tisztába tudja tenni. Nem 1 éves pelusos, hogy neked kell gondoskodni a piszokjáról.

2011. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!