Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a barátnőm. Mit...

Idegesít a barátnőm. Mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Fél éve a barátnőm,nemrég összevesztünk mert a barátomra féltékeny volt és úgy viselkedett velem előtte mint egy idiótával. Én tűrtem,lenyeltem minden beszólását, azt is amikor gáz képeket mutogatott rólam direkt a barátomnak,és megjegyzéseket tett hozzá. Most kibékültünk,át is jött hozzám de folyamatosan lehúz anyuék előtt gyerekes beszólásokkal,mondok vmit és pl. ez a válasza: "jajj te a szalagavatóig sem fogsz eljutni" meg végig csak magát fényezi(pedig nincs miért mert nem több senkinél). Azt tudom h féltékeny rám,s ez miatt próbál beszólogatni.


Ha durván visszaszólok neki h álljon le,megsértődik... (volt már rá példa és utána a baráti társaságban én voltam a szemét!)


Mit mondjak ilyenkor neki?Visszaszóljak vagy tűrjem?

Nagyon idegesít már...


2011. febr. 25. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek ilyen barátnő?
2011. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen gusztustalan férgeket levegőnek kell nézni. Ne hívd át, ne vedd fel neki a telefont, ne szólj hozzá.
2011. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is most elégeltem meg az úgynevezett legjobb öribarim fúrkálódását... msnen beszélgettünk amikor betelt a pohár. jól beolvatam neki h mégis ne haragudjon de h képzeli h csak úgy ilyenekt beszél rólam és le se szarja h nekem ez hogy esik.


Ajánlom, hogy te is igyekezz diplomatikusan, kúltúráltam negoldni a helyzetet. de ne hagyd magadn, nem kezelhet tárgyként, be kell látnia hogy egy érző ember vagy, akit meg lehet sérteni!

2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy ez nem barátság. Ebben nem csak ő a ludas. Nyilván te is élvezed, hogy valaki irigykedik rád, ezért tartod magad mellett. Pedig szerintem ezt a kapcsolatot jobb lenne minél előbb megszakítani. Vagy pedig felnőni végre mindkettőtöknek.
2011. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pics.ba az ilyet. Annyira féltékeny szerencsétlen, hogy az indulatait sem bírja kezelni. Hidd el, nem szeret téged, és ha alkalma lesz rá, hátbtámad.
2011. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És az ilyen "egymás szurkálódásában",mi a barátság????
2011. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a következőt csinálnám:


először is összehívnék egy ilyen baráti körös kupaktanácsot, ahol elmondanám szépen, szabatosan, higgadtan, hogy a csaj miket csinál, miért készít ki téged, és hogy hallgassák meg a te verziódat is, mielőtt ítélnének. Nyugodtan hozz fel konkrétumokat (hogy megalázott a pasid előtt, hogy azt érezteti veled, hogy felsőbbrendű/okosabb, beszólogat). Ha elég bátor vagy hozzá, akkor meghívhatod erre a csajt is-és akkor meg kérj meg mkit, hogy ne szóljanak közbe, amíg beszélsz.


Egyébként a lánnyal kapcsolatban meg ez után a kupaktanács után mennék oda, és NEM DURVÁN, hanem higgadtan elmondanám, hogy mi a bajom vele... és megmondanám, hogy kettőből választhat: 1) vagy változtat a magatartásán, 2) vagy nem a barátnőd többé. Ezek után lehet, hogy még egyszer beszélnék a barátokkal, főleg ha bedurcizik, és rohan nyafogni és hazudozni. Ha ezek után a baráti kör neki hisz feltétel nélkül, még azok után is, amit te elmondtál (mert elég durva dolgok), inkább néznék egy teljesen új baráti kör után. Nuku barát jobb, mint a szar barát-én ezt már megtapasztaltam a bőrömön... igaz, nekem csak egy igazi, nagybetűs barátom van, de örülök, mert sokaknak ez sem adatik meg... és tudom, hogy egyvki van, akire mindig számíthatok (inkább legyen ez, mint sok felületes haver)... és egy 4-5 évig tartó barátmentes időszakot kellett kiböjtölnöm. De hidd el, megéri!!!! :)

2011. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? 15-16?

Szerintem egyszerűen csak éretlen. Egyébként mit értesz azon, hogy gáz képeket mutogat rólad? És az mért ciki neked? Mi pl. viccesnek találjuk a gáz képeket, és sokszor direkt csinálunk olyanokat. ÉS persze ezek mennek fel Facebook-ra.

Azzal, hogy a szüleid előtt ilyeneket mond, csak magát járatja le.

Egyébként mért vagy vele? Nekem nem úgy tűnik, hogy dúl köztetek a szerelem... Szerintem még várjatok pár évig a párkapcsolattal..

2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerüld egy ideig, gyermeteg a felfogása.

Lehet hogy észhez tér ha látja hogy kerülik a barátai vagy megmarad ilyenek az ő döntése.

2011. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gáz képek alatt azt értem h mi csináltunk hülyülésből,és van 1-2 kép rólam ami nem előnyös.Ezeket mutogatta a barátomnak röhögve h:"ja amúgy ezt mutattam már róla..??"


Az a baj a közös baráti körrel,hogy hiába beszélek velük mert ez a csaj képes hazudni nekik olyanokat h pl. én milyen agresszív vagyok mert megütöttem (mikor ő ütött meg engem én csak visszaütöttem)

A másik h gyerekesek mindannyian. Ahogy ismerem őket nem állnak ki egymás mellett. Pl.: Barátnőm összejön egy közös ismerősükkel,és 3asban mászkálnak. Barátnőm szakít a fiúval mert a fiú megütötte úgy h lila lett az arca,meg úgy beszélt vele mint a kutyával. A közös ismerős mit csinál? Meghúzza magát,nem áll ki a barátnője mellett! Rákérdeztem a barátnőmre h h jóba van még azzal az agresszív b.rommal.. erre ő:"Amíg nekem nincs vele bajom,engem nem bánt...nem érdekel! Én attól még jóba vagyok vele mert velem jó fej!"


Így gondolkodik a legtöbb barátnőm... :) Szerintem szánalmas ez az egész..

2011. febr. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!