Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen szülővel? Tudom, hogy nem normális, de ha a szemébe mondanám akkor meg én vagyok a tiszteletlen.

Figyelt kérdés

Ma mikor anyu hazaért kitalálta, hogy neki adj uram isten azonnal új telefon kell. Mondtam neki oks, de ne haragudj, most fáradt vagyok, nincs kedvem, de holnap elkísérlek.

Erre elkezdett hisztizni, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem kísérem el. Akkor apu mondta, hogy úgyis átmennek vásárolni, elkíséri ő. Apu átment a szomszédba a nagyimhoz, hogy mit hozzon neki. Mire visszaért már ment az ordibálás, hogy miért vagyunk ilyen szemetek. Mondom de apu elmegy veled. De az már nem jó, mert nem érnek vissza a Harry Poterre ami 5-kor kezdődik.... És csak ordibált, hogy milyen szemetek vagyunk.

Mondom de holnap elmegyek vele. Nem, őt nem érdekli, már nem is kell a telefon....

Megsértődött. Nem ment el vásárolni. Nem ment el a telefonért és most a rohadt filmet sem nézi dacból... Senkihez nem hajlandó hozzászólni...

Ez mi???

Múlthéten egész héten azt játszotta, hogy főzött valamit, megkérdezte, hogy megeszem-e. Mondtam, hogy nem, de ne törődjön vele, majd kiválogatom amit megeszek. Erre csinált nekem külön kaját és végig méltatlankodott mindenkinek, hogy azért mert én válogatok... Mondom, de nem kértem! Ki kérte?


Ezzel mit lehet kezdeni? Azt se hagyja, hogy hozzászóljak. Bárhogyan próbálok vele beszélgetni azt kapom vissza, hogy szemét vagyok és hálátlan...

És ezt a világ legapróbb dolgaival játsza el.

Egyik nap reggel hangosan köszönt nekem és megkérdeztem, hogy miért ordít (tényleg fülsértő volt), erre 2 napig nem szólt hozzám, hogy bunkó vagyok...

Már tényleg nem tudom mit csináljak...


2011. febr. 25. 17:14
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem koppintottam le, kulturáltan közöltem, hogy fáradt vagyok. Vagy ha én akarom leereszteni a gőzt akkor már hálátlan gyerek vagyok?

Szép...

Egyébként sem gondolnám, hogy a vásárlás az egyetlen ami pihentetné...

Hasznos hozzászólás volt, köszi...

2011. febr. 26. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!