Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen szülővel? Tudom, hogy nem normális, de ha a szemébe mondanám akkor meg én vagyok a tiszteletlen.

Figyelt kérdés

Ma mikor anyu hazaért kitalálta, hogy neki adj uram isten azonnal új telefon kell. Mondtam neki oks, de ne haragudj, most fáradt vagyok, nincs kedvem, de holnap elkísérlek.

Erre elkezdett hisztizni, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem kísérem el. Akkor apu mondta, hogy úgyis átmennek vásárolni, elkíséri ő. Apu átment a szomszédba a nagyimhoz, hogy mit hozzon neki. Mire visszaért már ment az ordibálás, hogy miért vagyunk ilyen szemetek. Mondom de apu elmegy veled. De az már nem jó, mert nem érnek vissza a Harry Poterre ami 5-kor kezdődik.... És csak ordibált, hogy milyen szemetek vagyunk.

Mondom de holnap elmegyek vele. Nem, őt nem érdekli, már nem is kell a telefon....

Megsértődött. Nem ment el vásárolni. Nem ment el a telefonért és most a rohadt filmet sem nézi dacból... Senkihez nem hajlandó hozzászólni...

Ez mi???

Múlthéten egész héten azt játszotta, hogy főzött valamit, megkérdezte, hogy megeszem-e. Mondtam, hogy nem, de ne törődjön vele, majd kiválogatom amit megeszek. Erre csinált nekem külön kaját és végig méltatlankodott mindenkinek, hogy azért mert én válogatok... Mondom, de nem kértem! Ki kérte?


Ezzel mit lehet kezdeni? Azt se hagyja, hogy hozzászóljak. Bárhogyan próbálok vele beszélgetni azt kapom vissza, hogy szemét vagyok és hálátlan...

És ezt a világ legapróbb dolgaival játsza el.

Egyik nap reggel hangosan köszönt nekem és megkérdeztem, hogy miért ordít (tényleg fülsértő volt), erre 2 napig nem szólt hozzám, hogy bunkó vagyok...

Már tényleg nem tudom mit csináljak...


2011. febr. 25. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy legyen veled normális , mert te válaszd ki a szociális otthont majd amibe kerül... XD
2011. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Vagy kérd meg apukádat burkoltan, hogy elégítse ki a következő éjszaka. Két napig vigyorogva fog járni.
2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

17:44

Jófej vagy, de nem hiszem, hogy beválna az ötleted :)

Anyu tipikusan olyan nő akinek mindig fáj a feje. Ha érted mire célzok.

2011. febr. 25. 17:47
 14/21 anonim ***** válasza:
No akkor meg is van a probléma nyissa. Ezzel a fejfájós dologgal. Ezért hárklis anyukád mert nem él normálisan szexuális életet.
2011. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amikor Te régebben kitaláltál valamit,hogy az Neked az azonnal kell...hány perc alatt kaptad meg Anyádtól???

Vagy csak Harry Potter után ,vagy 2 nap múlva??

2011. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Amikor az én telefonom elromlott és teljesen használhatatlan volt akkor fél év múlva kaptam újat.

Ezt el is mondtam neki, mert ő is azért akar újat, mert 2 napja rossz a telefonja.

Nem igazán érdekli amit mondok. Azt mondja mikor fiatal volt neki se lehetett soha igaza. Ennyi az érve...

2011. febr. 25. 18:09
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van, túl régóta éltek együtt.
2011. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Uhh, sajnállak, nekem is ilyen az édesanyám, én férjhez mentem, már van egy kislányunk és érkezik a 2. Közben egyetemet csinálok nappalin, ösztöndíjjal, így "pénzt is hozok a házhoz", férjem dolgozik.És persze külön élünk a szülőktől.


Kitartást kívánok, én majd beleőrültem abba a lelki terrorba/zsarolásba, amit "otthon" kaptam, ugyanez mint nálad, plusz érzelmileg, hogy "korán meghalok", "senki nem segít" stb. Ez volt 4 éve, nem változott, most öcsémet tartja sakkban, ő le akar lépni, amint egyetemre kerül.

Szeretem az édesanyám, de nem lehet vele együtt élni sajnos :(.

Kitartás tényleg!

2011. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Utolsó

Köszönöm a biztató szavakat.

Az a baj, hogy nálunk a kivételezés is nagyon megy. A fenti történetnél is: mindenkivel ordibált anyu csak a bátyámmal nem. Nála szóba sem jött, hogy az egyébként szomszédos épületben levő üzletbe elkísérje az anyját...

Szóval neki nem kell attól félnie, hogy ilyen helyzetbe kerül....

Csak én... Mindig én...

2011. febr. 25. 20:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Biztos pocsék napja volt és ki akarta ereszteni a gőzt úgy hogy eltölt egy kellemes délutánt a lányával kis vásárolgatás....

Neked se esne jól ha lekopintanának.

2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!