Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bosszú a fiú...

Szerintetek bosszú a fiú részéről ez a videó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uxQTpc5srAs


Bosszúból rakhatott fel ilyen képekkel ilyen videót??

Mert a videóból lejön hogy szakítottak


2011. febr. 22. 15:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, megnézted a dalt a másik képekkel? Így mit gondolsz?
2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
2011. febr. 22. 15:48
 33/38 anonim ***** válasza:

Drága kislány vagy még :D

Ezek annyira nagyon enyhén erotikus képek, hogy ihaj. Olyan jó dolog ezzel szembesülni, hogy végre van egy 13 éves manapság, aki korához illően viszonyul a szexhez.

Amúgy szerintem nem bosszú a videó, inkább fenyegetőzés, hogy kinyírja magát a csávó.

2011. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
:)) megnéztem a az eredetit, de akkor is olyan fura nekem. Ti megnéztétek a másik vidit??
2011. febr. 22. 16:01
 35/38 anonim ***** válasza:
nemtom,de jók a csöcsei
2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
:D
2011. febr. 22. 17:11
 37/38 anonim ***** válasza:

Ez nem vers, ez egy dal: Szulák Andrea, Benkő Péter: Szeretlek.

Mondjuk az első videót néztem meg, de szerintem nem bosszú ez. Csak ramaty állapotban lehet a pasi. Ilyen képeket, ennyi idősen simán kitesznek iwiwre is, kitudja, lehet nem is úgy rakta fel, hogy még más nem látta.

2011. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Otthagyta a srácot, aki kicsit lehet, hogy idegileg gyenge, és talán gondol öngyilkosságra is.

Lehet hogy otthagyás előtt is voltak jelei az idegileg gyengeségének, ezért lett otthagyva.

A képekkel semmi gond szerintem, és szinte biztos nem bosszú, azt nem érzem belőle egyáltalán. Másik vidit nem néztem még meg.

2011. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!