Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bosszú a fiú...

Szerintetek bosszú a fiú részéről ez a videó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uxQTpc5srAs


Bosszúból rakhatott fel ilyen képekkel ilyen videót??

Mert a videóból lejön hogy szakítottak


2011. febr. 22. 15:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
A srác ideggyenge,fogyatékos megpróbálta befenyegetni a csajt, hogy öngyilkos lesz. a csajszi valószinüleg rájött még korábban, hogy valami nem kerek a sráccal és otthagyta.
2011. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Attól h az más, sokkal durvább...gondolj bele, ettől még a strandon is többet látnak belőled...:/
2011. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
54%
Abban egyet értek az egyik válaszolóval, hogy nem kell rögtön negatívan minősíteni az olyan lányokat, akik így öltöznek! Az öltözék, nem minden esetben tükrözi a viselője tulajdonságait. Itt vagyok pl. én. 4éve van barátom, nem minden nap, de néha veszek fel miniszoknyát csizmával, de attól még nem vagyok ribi. Ha egy pasi hozzám merne szólni, úgy küldeném vissza anyukájába, hogy csak pislogna!
2011. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

" Hogyan jutunk a semmiből a mindeneken túra?"


"Szeress, mert a látszatnak, könny lesz majd az ára"


"Szeress vigyázva, ne szeress bántva"


"messze vagy, de legyek bárhol is SZERETLEK, csak szeretlek akkor is , még akkor is"

2011. febr. 22. 15:36
 25/38 anonim ***** válasza:
Senki nem gondolna bosszúra, ha a lány fel lenne öltözve. Azt meg nem tudhatjuk, hogy azért ezek a képek kerültek fel, mert csak ilyenek készültek, vagy lett volna mondjuk télikabátos is.
2011. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
hát nekem inkább a vers megrázó komolyan...
2011. febr. 22. 15:40
 27/38 anonim ***** válasza:

Folyt: mert ha ezt nézed, eszedbe sem jut, hogy bosszú

http://www.youtube.com/watch?v=rbQwlYT0xCs&feature=related

2011. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
szerintem nem bosszú, a lány szép, semmi baj a belső combjával, számomra kicsit ijesztő a vers, kicsit mintha fenyegetőzne. egyébként a lány pózolt, tudta h fényképezik, lehet h az iwiwről szedte le a képeket!
2011. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
83%
Csávókám enyhén ön és közveszélyes ( vagy inkább Adri-veszélyes).
2011. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Hát nem azt mondtam hogy nem tudta a lány hanem azt, hogy mikor a fiúval járt, akkor kiszítettek viccből ilyen erotikus fotókat és a fiú vissza élt vele a Neten
2011. febr. 22. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!