Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jövője egy ilyen kapcsolat...

Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal.(27) Nagyon kedves, intelligens, jó a humora, tetszik. Randizgatunk, de még nem történt köztünk semmi, ugyanis, ő mozgássérült. Rengeteget beszélgetünk, minden témáról őszintén, tabuk nélkül, de a szex az eddig valahogy kimaradt. Nem merek rákérdezni, nem szeretném,ha megbántam őt ezzel vagy bármi. Gondolom, a mozgássérült emberek is képesek nemi életet élni, de hogyan?

Tudom, hogy rossz a kategória, de itt több értelmest választ kapok, mint a szex/szerelem kat.-ba.

23/N


2011. febr. 22. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy van ez, mert elképzelhető, aki deréktól lefelé bénul le, az úgy tudom, nem, vagy nem mindenki?, vagy nem is tudom, szóval, ha neked úgy nem megy, jobb, ha megkérdezed, és letisztázódik, mint, esetleg megszereted, és mégsem tud, és akkor kell meghoznod egy nehezebb döntést.
2011. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

14:19

A cég, ahol dolgozom, foglalkoztat mozgássérült embereket is. Ő portás, így ismerkedtünk meg.

2011. febr. 22. 14:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A tv-ben többször láttam már riportot mozgássérült emberekkel,akiknek van gyerekük is,szóval valószínűleg képes a szexre.Őszintén,igazából bennem nem is ez a dolog fogalmazódna meg elsőként,hogy tud-e szexelni.Sokkal inkább a kapcsolat távolabbi jövője...Mennyire önellátó?Képes egyedül fürdeni,wc-re menni,közlekedés,stb...Vagy neked kell segíteni ilyen dolgokban.De persze nem akarok indiszkrét lenni,neked kell eldöntened,és nem is ez volt a kérdésed.De bennem egyből ez vetődik fel...
2011. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
orális szexre biztosan képes!
2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ma 14:31

Szinte mindent egyedül csinál, át tud ülni/feküdni bárhová. Öltözésben kell csak segíteni neki, meg fürdésnél.

2011. febr. 22. 14:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy jól megvagytok és tetszik neked, szerintem egy esélyt megérdemel ez a kapcsolat. Én sem a szex miatt aggódnék elsősorban (amire valószínűleg képes), hanem, hogy más területen nem akadályoz-e valamiben a dolog.


Pl. te imádsz bulizni, táncolni, ez a mindened, ő pedig nem tud ilyesmiben részt venni. Ez csak egy példa, de ilyesmikre gondolok.

2011. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem, köszi a válaszodat :) Én vagyok az, aki kérdezte, hogy hogy/hol ismerted meg.


Hát, az az igazság, hogy minden pasival lenne valami hiányosság... Így hát ha tényleg nem akadályoz semmi nagyon fontosban, és tisztáztátok az összes témát és kérdést, ami Téged érdekel, érdemes megpróbálni. De szigorúan ezek után, mert utána már nehéz lesz neked kimászni ebből, ha esetleg valami gond lenne...

2011. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

erre csak te tudod a választ


akarod hogy működjön?

ha működik a szex része is,akkor el tudod képzelni vele együtt a mindennapokat is?

2011. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Csók már volt, vagy valami ilyesmi?
2011. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!