Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jövője egy ilyen kapcsolat...

Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal.(27) Nagyon kedves, intelligens, jó a humora, tetszik. Randizgatunk, de még nem történt köztünk semmi, ugyanis, ő mozgássérült. Rengeteget beszélgetünk, minden témáról őszintén, tabuk nélkül, de a szex az eddig valahogy kimaradt. Nem merek rákérdezni, nem szeretném,ha megbántam őt ezzel vagy bármi. Gondolom, a mozgássérült emberek is képesek nemi életet élni, de hogyan?

Tudom, hogy rossz a kategória, de itt több értelmest választ kapok, mint a szex/szerelem kat.-ba.

23/N


2011. febr. 22. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem van jövője és biztos szexelni is tud, csak kicsit szégyenlősebb.
2011. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Milyen értelemben mozgássérült? hacsak a lábával van valami, attól még képes lehet a szex-re. Max ne várd el tőle, hogy a falnak szorit és úgy csináljátok.


Ott neked kell sok mindent csinálni :)


Sok boldogságot és kitartást!<3

2011. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem a gerince van lebénulva, kezdeményezz te.
2011. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Deréktól lefelé bénult le egy motorbaleset miatt. Azt mondta, hogy pisilni megtanították, szóval nem használ katétert, tud magától is,ebből következtettem ki, hogy akkor valószínűleg szexelni is tud. Azt gondoltam, hogy nem fog a falhoz szorítani. :)

2011. febr. 22. 14:06
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Én láttam a tv-ben egy hasonló esetet. A srác úgy tudott szexelni, hogy a nő volt felül, és ő maga nem érzett semmit, bár fizikailag képes volt rá.
2011. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Persze, miért ne? A lényeg, hogy soha, de soha ne sajnáld Őt emiatt. Sem előtte, sem senki előtt.

Úgy vélem teljes életű életet tudnátok élni, csupán ha mégis rájössz, hogy nem Ő az igazi, nagyon nehéz lesz elválni tőle, remélem érted, hogy miért írom.

2011. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem simán van jövője a dolognak :)
2011. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, de kicsi az esélye... A fent említett okok miatt (is).


Ha megkérdezhetem, hol/hogy ismerted meg?:)

2011. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nincs. Nem csak a szex miatt nem, hanem mert egy idő után felőröl az, hogy a párod korlátozott, hogy megbámulják, szánakozó pillantásokkal övezik. Nem kell mártírt játszani, rengeteg kedves srác van még a világon, akikkel lehet ismerkedni.
2011. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

14:12

Igen, értem, hogy mire gondolsz, de beszéltünk erről is. Ő is azt kérte, hogy kezeljem úgy, mintha ott se lenne a kerekesszéke. Tulajdonképpen sokszor fel sem tűnik.

2011. febr. 22. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!