Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távolsági kapcsolatnak...

Egy távolsági kapcsolatnak lehet jövője?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől függ...életfelfogás,személyiség,kor,távolság mértéke,találkozások gyakorisága stb stb
2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

távolsági kapcsolat :) LOL!


szerintem balgaság belemenni egy ilyenbe. lakva ismerszik meg a másik, én amondó vagyok.

2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A miénk 2 éve működik.

Hétköznap tanulunk, intézzük a dolgainkat de a hétvége csak a miénk.

Nyáron sokkal többet vagyunk együtt, de minket ez annyira megerősített :)

2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokmindentol függ. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Szeretitek egymást? Én 7 és fél hónapot voltam távkapcsolatban a párommal, azóta a vőlegényem.
2011. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy jó ötlet. Így legalább kiderül, hogy milyen erős a kapcsolatotok. Vagy méginkább összehoz titeket, vagy pedig szakítotok. Ha összehoz, akkor tök jó, egymásnak vagytok teremtve, ha meg szakítás lesz a vége...ne sajnáld, nem volt egy túl erős kapcsolat így jövője sem volt.

21/L

2011. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lehet
2011. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van, mi is így élünk. Én is azt gondolom h ha kibírjuk ezt az átmeneti időt, akkor megerősítheti a kapcsolatot. Persze folyamatosan égve kell tartani a tüzet ami munka és élvezet egyben, nagyon meg kell bízni a másikban és erősnek kell lenni.Sok mindenkinek sikerült már
2011. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egy ilyen kapcsolat nem kapcsolat. mivel nem látod, érzékeled a partnert. egyikőtök úgyis félrelép egy idő után. sry, ha nyers vagyok, de ez az igazság.
2011. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előttem szóló hülyeséget írt, ne hallgass rá.

Ugyanis ez így nem igaz, hogy előbb-utóbb biztos megcsalják egymást a párok.

Én a férjemmel tavaly óta kényszerültem olyan életre, hogy én külföldön vagyok, ő itthon, havonta 1 hetet látjuk egymást és ez így lesz még vagy fél évig sajnos.

De eszünk ágában sincs másra gondolni, a szerelmünk ugyanúgy lángol, mint kapcsolatunk elején.


Tehát ez személyiségfüggő.

Az előttem szóló nyilván nem hűséges típus, hogy te miként bírnád és a párod, azt csakis ti tudhatjátok.

Ha ő az igazi, akkor azt az időt míg külön éltek kibírjátok, bár rettentő nehéz a másik hiányával élni nap, mint nap.

De előbb-utóbb úgyis összeköltöztök és erre gondolva könnyebb.

2011. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!