Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kárhetek távolsági végzést...

Kárhetek távolsági végzést egy osztálytárs ellen?

Figyelt kérdés

Középiskolás 11-es fiú vagyok, és jelenleg a középiskolában van egy osztálytársam aki srác és együtt jártunk általános suliban is. Szóval ismer engem.

Nálam alacsonyabb gyerek, viszont mindenkit ismer, és mindenkivel jóban van, így senki se áll mellém.

Általános iskolában folyamatosan piszkáltak.

Középiskolában, és most ez a gyerek néha leolt engem mindenki előtt, "csicska vagyok", meg mekkora csicska voltam az "általánosban", meg kussoljak meg hasonlók. És ilyenkor senki nem áll mellém. Meg lökdös állandóan.

Kezdem unni, hogy mindig én vagyok megszégyenülve, meg befenyítve.


2011. szept. 21. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
És egészen addig be is leszel, amíg be nem töröd az orrát. Persze előtte jelentsd be ebbéli szándékodat az osztályfőnöknek, meg az igazgatónak, adj nekik időt, hogy megoldják a helyzetet pedagógiai eszközökkel, ha nincs változás, akkor pedig hajrá!
2011. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Távoltartási végzést bántalmazás esetén adnak (pl. a férj veri a feleséget). Hogy gondoltad, szétültetnek a tanárok, vagy kitiltják az iskolából? Egyik sem fog menni. Védd meg magad, iratkozz be küzdősportra, erősítsd az önbizalmadat és szólj vissza neki.

Vagy váltsd sulit.

2011. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen szánalmas, verd orrba egyszer. Legfeljebb visszakapod, na és ? A becsületed nem ér ennyit ?
2011. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Válts sulit legrosszabb esetben, kezdd tiszta lappal.
2011. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Most is csicska vagy, ha így akarod megoldani, főleg hogy azt se tudod mi a neve, és mire való a TÁVOLTARTÁSI végzés!
2011. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon szomorú. Nem lehet másik osztályba/iskolába menni, ugye?ez nehéz. - ha jól értem ez új közösség? nem 6 osztályos?-

Akkor csak abban lehet bízni, hogy vannak olyanok, aki megismerni szeretnék az osztálytársaikat SAJÁT MAGUK és nem egy lepcsesszájú alak bemutatása alapján!

(pl.én is ilyen voltam mindig,nem az érdekelt, hogy valaki valakiről valamit mond, hanem a sajátélmény)

HA lesz egy pár ilyen emmber - és miért ne lenne? -akkor azokkal jó barátságban lesztek..

Próbáld Te is - függetlenül a kártékony alaktól - fokozatosan megismerni az osztálytársaidat.

Drukkolok Neked! fog sikerülni!

2011. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
előző vok: bocs , most látom 11.dik- akkor ez mióta van?
2011. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Aikido. Aztán próbáljon lökdösődni. :D
2011. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: Távolságtartási végzést csak családon belüli erőszak esetén lehet kérni, családtagok ellen.
2011. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én elmentem olyan suliba ahol senkit nem ismerek. Ugyanígy voltam. Annyi külömbséggel, hogy a kis köccsögök egyedül nem mertek odajönni ám! Elkerültek. Biztos azért, mert egyiknek lekevertem egyet mikor egyedül volt, és tépkedte a pólóm. Utána csapatosan bántottak, leköptek stb. Nem volt más, sulit váltottam. El lett rendezve! Nem fogok lány létemre belekötni 3 fiúba... 6-ig volt ez. 7-iket másáhol kezdtem, addigra besok(k)altam.

23/N

2011. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!