Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kárhetek távolsági végzést...

Kárhetek távolsági végzést egy osztálytárs ellen?

Figyelt kérdés

Középiskolás 11-es fiú vagyok, és jelenleg a középiskolában van egy osztálytársam aki srác és együtt jártunk általános suliban is. Szóval ismer engem.

Nálam alacsonyabb gyerek, viszont mindenkit ismer, és mindenkivel jóban van, így senki se áll mellém.

Általános iskolában folyamatosan piszkáltak.

Középiskolában, és most ez a gyerek néha leolt engem mindenki előtt, "csicska vagyok", meg mekkora csicska voltam az "általánosban", meg kussoljak meg hasonlók. És ilyenkor senki nem áll mellém. Meg lökdös állandóan.

Kezdem unni, hogy mindig én vagyok megszégyenülve, meg befenyítve.


2011. szept. 21. 15:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

csilla0701: te meg nagyon gusztustalan választ adtál

te nem csicska, te más vagy!

2011. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg lehetnél kicsit tökösebb, 16-17 éves létedre.
2011. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen helyzetben voltam, lány létemre a fiúk rendszeresen szekáltak, kínoztak, mert nem akartam behódolni nekik, mint a többi lány, akik visítva összekuporodtak a földön, ezért meg akarták törni a lelkem (sikerült is több év alatt), nekem az oldotta meg a gondot, hogy átiratkoztam a másik osztályba, később kung-fura is jártam. Neked, mint fiúnak azt javaslom, változtass a külsődön: húzd ki magad, hátra a vállad, fejet fel! Sokkal magabiztosabbnak nézel ki, mintha görnyedt háttal, behúzott nyakkal, földre szegezett tekintettel járnál. Eleinte nehéz lesz, fájni fog a hátad, nyakad, de később megszokod, megerősödnek ezek a tartóizmok és gerinced is kiegyenesedik. Tudatosan oda kell figyelni a tartásodra még ülés közben is!


Iratkozz be küzdősportra, edzőterembe, vagy uszodába! Pár hónap, és már meglátszik az eredmény, ezáltal te is sokkal magabiztosabb leszel! Egy rövid hajviselet is sokat tesz, ne haragudj, de a félhosszú, emós-szerű frizura nagyon ciki, egy klasszikus, felnyírt fazon viszont gyakorlatilag mindenkinek jól áll.


Ne hagyd magad! Lehet, hogy eleinte kapsz egy-két pofont, de sajnos farkasok közt magadnak is farkassá kell válnod. Egy-két hatásos önvédelmi fogással és jobb fizikummal viszont hatásosan kezelni tudod ezeket a helyzeteket! Utána már elég lesz pár lenéző mosoly is... De mivel megszokták, hogy "csicska" vagy számukra, sajnos elkerülhetetlennek tartom, hogy némi önvédelem nélkül leszálljanak rólad. De ha kitartó vagy, még fordíthatsz a dolgok állásán! Abban a korban vagy, mikor még könnyen tudod befolyásolni a jellemed, ne aggódj!

22/L

2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

távolsági végzés! apám, ez lol!

inkább kérj egy távolsági buszt, és húzz el vele egy másik iskolába!

szégyen, h fiú létedre nem bírsz kiállni magadért. egy élhetetlen kis pöts leszel, ha így folytatod.

engem is szekáltak, de beolvastam nekik, aztán el volt intézve. pont azért cseszegetnek, mert gyengének mutatod magad.


ja, és művelődj, olvass, tájékozódj többet, h legközelebb ne röhögtesd ki magad a fogalomzavarod miatt!

2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

aki bajban van, azt segíteni kell

mi francot bántjátok még ti is a Kérdezőt? hm?


Kérdező: nem értem, ez mióta van?

miért mérvadó 11.o.-ban az általános iskolás (valószínűleg érzelmileg azon a szinten megrekedt) véleménye?? mi van itt ?

az nagyon nagyon nagy baj, ha valakire "rászállnak" - lehetetlen átmenni??

jó lenne, ha válaszolnál..keressük a megoldást együtt.

2011. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Általános iskolás korom óta ismer az a srác.

Egyszerűen rám szállt.

2011. szept. 21. 22:31
 17/24 anonim ***** válasza:
és a többi a 21:55re? (ez tényleg baj - meg kell oldani ezt!)
2011. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nagyvárosban vagy? nem lehet átmenni?
2011. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem menekülni kell! Helyben meg kell oldani.
2011. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

előző igen, de hogy? annyira rossz, ha valakire rászállnak! azt, hogy verekedjen már ne tanácsoljuk, mert biztos, nem az a megoldás..

felül kell emelkednie tudati úton- de az meg nagyon nehéz egy évek óta terrorizáltnak

2011. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!