Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kárhetek távolsági végzést...

Kárhetek távolsági végzést egy osztálytárs ellen?

Figyelt kérdés

Középiskolás 11-es fiú vagyok, és jelenleg a középiskolában van egy osztálytársam aki srác és együtt jártunk általános suliban is. Szóval ismer engem.

Nálam alacsonyabb gyerek, viszont mindenkit ismer, és mindenkivel jóban van, így senki se áll mellém.

Általános iskolában folyamatosan piszkáltak.

Középiskolában, és most ez a gyerek néha leolt engem mindenki előtt, "csicska vagyok", meg mekkora csicska voltam az "általánosban", meg kussoljak meg hasonlók. És ilyenkor senki nem áll mellém. Meg lökdös állandóan.

Kezdem unni, hogy mindig én vagyok megszégyenülve, meg befenyítve.


2011. szept. 21. 15:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kisvárosban két középsuli van egy gimi meg egy szakközép.

Nem tudnék átmenni mivel szakközépbe járok.

2011. szept. 22. 15:23
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak az marad, hogy tudatosan megerősíted a tested, lelked edzéssel és önvédelemmel, nem feltétlenül azért, hogy verekedj, de ha már ott van a TUDAT, hogy ha a szükség úgy hozná, meg tudod magad védeni, az akkorra sikerélménnyel és önbizalommal fog eltölteni téged, ami meg fog látszani rajtad, a kisugárzásodon! És hidd el, az ellenséged "fogja a jeleket", hogy már nem vagy szekálható... Tudom, hogy nagyon nehéz lesz, de ha jól csinálod, kitartó vagy, akkor ez az érzés egész életeben elkísér majd, mindenben sokkal jobban tudsz majd hinni! Elkezded becsülni magadat, és ez a hit nagyon sokat jelent!
2011. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azt meg még hozzátenném, hogy az önvédelmi edzésen nagy valószínűséggel barátokat is szerzel... Akinek pedig ilyen barátai vannak, annak pláne nem kell félnie majd! :-)
2011. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"csilla0701: te meg nagyon gusztustalan választ adtál

te nem csicska, te más vagy!"


Cak azt nem értem, hogy aki ugyanezt válaszolta, csak nem sokkterápiával, az mitől 100%-ban hasznos?

2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!