Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem ebbe a férfiba?

Beleszerettem ebbe a férfiba?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok. régóta házasságban,ahol nem jó a szex:S

most megismertem egy férfit, és egész nap ő jár a fejemben, és olyan vágyat érzek iránta, amilyet még sohasem. szex hiányom van, ki kell mondjam:)

nem tudom mitévő legyek. engedjek a csábításnak, tudom, hogy csak arra kellek neki, vagy hagyjam a fenébe az egészet? és mi lesz ha 5 év múlva megbánom? viszont azt is tudom, hogy nem szabadna ilyen dologba belemennem, mert ott a férjem. teljesen tanácstalan vagyok, elfelejtsem? ha esetleg hívna ne vegyem fel a telefont? valami jó megoldást írjatok légyszives


2011. febr. 21. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

aham, és hagyja ott azt a ffit, aki minden másban megfelelő... pl. aki szereti, aki gondoskodik róla, akivel tud nevetni és sírni, akire támaszkodhat, aki társként ott van neki, akivel közös életük és esetleg gyerekeik vannak.

Mindezt adja fel egy szexkapcsolatért, ami valószínűleg tartós kapcsoaltként már nem működne?

és ha (esetleges) gyereke kérdezi, hogy miért nem élhetek apámmal/láthatom az apámat, akkor az lesz a válasz, hogy találtam valakit,a ki jobb a szexben?

A házasság nem (csak) a szexről szól, annál sokkal több (normális esetben)! És nem érdemes szexkapcsolatért eldobni. Olyan ember több futkos a világban,a kivel jó a szex... mint olyan, akivel amúgy jó együttélni.

2011. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe. Ugyanilyen cipőben járok, tartós kapcsolatom van, felbukkant egy férfi. Akarva, akaratlanul eszembe jut, már megőrülök tőle lassan.

De nem lennék képes a férjemet megcsalni, megvárom míg elmúlik ez a fellángolás. Nálunk sem a legjobb a szex, tegnap este megkértem, hogy változtassunk valamit rajta, mert az élet többi területén jól kijövünk. Szerintem először te is a férjeddel próbálj meg beszélni, csak utána cselekedj úgy ahogy jónak látod. Én megpróbálok felejteni...

2011. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Jól van. Legyetek csak álszentek.Hiába söpöritek a szőnyeg alá a problémát, az mindig is meglesz.És ha a szex nem működik, a férjetek akkor szépen félre fog menni, ezen nincs mit tagadni.Mert oda fog menni, ahol nem egy nyűgös feleség, egy akaratos asszony várja, hanem egy kívánatos, tudatos nő, aki kívánja vele a szexet.Pont.
2011. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy te milyen pozitív vagy :)

Gondolom eddig mindig megcsaltak és magadból indultál ki...

2011. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A szex nagyon fontos dolog, én azt gondoltam a második házasságomban, hogy a kapcsolat 70 %-át teszi ki, ezért elváltam. Újra házasodtam, ahol a párom is ezt gondolta, ezért mikor terhes lettem (veszélyeztetett) kezdődtek a gondok, aztán szépen ellovagolt a naplementében mikor a lányom 6 hónapos volt. Ha a két férj fordított sorrendben követi egymást, harmadjára nem lennék elvált, az tuti.

Jó portyázást, álmodozást!

2011. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Utolsó, hogy te milyen pozitív vagy :)

Gondolom eddig mindig megcsaltak és magadból indultál ki..."


Igen, magamból indultam ki, mert 18 éves koromtól együtt vagyok a férjemmel, akivel szinte minden napos a szex, és soha nem csalt meg.Imádom, kívánom, és nem értem azt, ha egy házasság csak vegetál, és egyik sem lép semerre.Mond, szerinted az a tökély, ha csak várunk, tobzódunk, reménykedünk, de nem mozdulunk semerre?És közben másról fantáziálunk?Ez a visszataszító...

2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16:41

vagy ffi vagy, vagy még sosem volt igazán jó, mély tartós kapcsolatod, ami többről szólt mint a szex. mert ha lett volna, akkor tudnád, hogy miről beszélünk. egy szexkapcsolat nem ápol, ha beteg vagyok, és nem osztom meg vele a legmélyebb titkaimat. ezt nem adom fel csak úgy :)

2011. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

közben válaszoltál, tehát sztornó az előző kommentem.

De akkor meg te is látod, hogy miről dumálunk! A kérdező nem írta, hogy másban rossz a kapcsolata, csak a szexről irt. te ott hagynád a férjed, ha mondjuk impotensé válna? attól még ugyanúgy szereted, a kapcsolat bensőséges... lelépnél? egy olyan kapcsolatért, ami csak szexet ad, de semmi többet amire szükséged lehet?

igazad lenne, ha másban is megromlott volna a kapcsolat. de nem irta a kérdező, hogy megromlott.

2011. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ápol egy szexkapcsolat, de ha AZ nem működik, akkor megette a fene az egészet.15 éves házasságom alatt a férjemet kis millióan megkörnyékezték, de soha sem csábult el, ezt TUDOM, mert nincsen itthon tabu.És tudom, ha valami ne adj isten történne velünk, teljes mellszélességgel kiállna mellettünk, mert ilyen szoros kötelék csak azok között lehet, akik feltétel nélkül bíznak egymásban.
2011. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azt még hozzáfűzném, hogy mióta házasok vagyunk, azóta féltékeny, de nagyon. nem mehetek szinte sehova, a barátaimat ki nem állhatja. nagyon sokat sírtam és bizonygattam, hogy nincs senkim:S de mostanra kővé vállt a szívem, már nem tudok miatta sírni. és nem is akarok...
2011. febr. 21. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!