Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem ebbe a férfiba?

Beleszerettem ebbe a férfiba?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok. régóta házasságban,ahol nem jó a szex:S

most megismertem egy férfit, és egész nap ő jár a fejemben, és olyan vágyat érzek iránta, amilyet még sohasem. szex hiányom van, ki kell mondjam:)

nem tudom mitévő legyek. engedjek a csábításnak, tudom, hogy csak arra kellek neki, vagy hagyjam a fenébe az egészet? és mi lesz ha 5 év múlva megbánom? viszont azt is tudom, hogy nem szabadna ilyen dologba belemennem, mert ott a férjem. teljesen tanácstalan vagyok, elfelejtsem? ha esetleg hívna ne vegyem fel a telefont? valami jó megoldást írjatok légyszives


2011. febr. 21. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem most kell hogy élj! ;) A férjeddel nem hiszem, hogy javulna a kapcsolatotok ezután, lehet, hogy ellaposodott kissé a kapcsolatotok. Manapság sajnos ritka, hogy javuljon egy házasság!
2011. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettél bele, ez csak a hormonok játéka. Támadd le a férjedet és irányítsd úgy, hogy neked is jó legyen. Vedd fel a telefonját a másiknak, de mondd el neki, hogy már nem érdekel, hogy ő is könnyebben zárja ezt le.
2011. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 emlya ***** válasza:
90%
Szerintem ez csak testi vonzódás emmi más, a biztosat ne add fel a bizonytalanért. Lehet, hogy már 2 év múlva megbánnád. Az én tanácsom: BESZÉLD MEG A FÉRJEDDEL, HOGY NEM JÓ VELE A SZEX!!!!!!!! Hátha együtt tudtok rajta változtatni!!!
2011. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor képzeld el, hogy mit szólnál, ha kiderülne, hogy a férjednek nem jó a szex, és inkább mással boldog nem veled. Na mit érzel? Kellemes a gondolat?


Ha nem jó a szex, akkor meg kell beszélni a dolgokat. Változtatni. Lehet, hogy hiányzik a romantika, az odafigyelés. Akkor szólj azzal a szép száddal, hogy szeretnél néhanapján egy kis törődést. Ha a férjed nem változtat akkor meg rossz embert választottál.

2011. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34 éves vagyok, boldog házasságban élek 16 éve, a szex szinte mindennapos, a férjem maximálisan kielégít, mégis valamelyik nap egy pasi annyira megbabonázott, hogy azt hittem elolvadok.Olyan lelkiismeret furdalásom lett, hogy csak na.

Visszatérve rád:A férjeddel nem lehetne a szexet élvezetessé tenni?Miért van szexhiányod?Szereted még, vagy csak a megszokás?Az én férjem annyira törekszik, hogy komolyan mondom, szinte újra, meg újra beleszeretek.Vedd rá dolgokra, és itt nem csak a szexre gondolok, hanem újuljon meg, használjon másik parfümöt, vagy mit tudom én.De ha a te részedről ez már halott ügy, akkor inkább légy egye3nes, és váljatok el, mint hogy felszarvazod!

2011. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy meguntam vele, nem tudok változtatni rajta. tök gáz, abszolút nem tud lázba hozni, már az elején azt várom, hogy vége legyen ennek az öt percnek:S

nem értem magam, tiszta hülye vagyok...

2011. febr. 21. 11:55
 7/20 anonim ***** válasza:

11:39 -es vagyok.

Gondolj arra, hogy mit szerettél meg benne akkor, amikor összejöttetek!Valami csak megfogott benn?És ha abba belegondolsz, hogy egy másik nővel szeretkezik, akkor érzel féltékenységet??? Mert ha igen, akkor még menthető, de ha nem akkor felejtős!

2011. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
néha azt kívánom, bárcsak lenne valakije. sokkal könnyebb lenne az életünk...
2011. febr. 21. 12:34
 9/20 anonim ***** válasza:
csak a szex a gondod a férjeddel? ha igen, akkor szerintem nem érdemes félremenned.
2011. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha "csak a szex" a gond?Igen is, ha nem megy sehogy sem, akkor váltani kell!Mindenkinek joga van a teljes testi, szellemi kielégülésre.38 évesen nem áshatja el magát!
2011. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!