Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 28 éves Férfiba! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
Ezzel szerintem nem is lenne semmi baj, a gond csak az,hogy 16 éves vagyok.Pár barátomon kívül senki nemtud róla, a szüleim is megölnének,ha megtudnák.Nagyon szeretem,és azt mondja,hogy ő is, de a korkülönbségen kívül van még egy probléma.Van egy menyasszonya,akinek még 3 éve kérte meg a kezét.Sokat veszekednek az utóbbi időben,sokan mondják,hogy látszik hogy már nem szereti a lányt.Egyszer már szakitottak,mert a lány féltékeny volt,de végülis kibékültek.Azt mondja a fiú,hogy csakis azért mert a lány nemtudna mit kezdeni az életével, ilyen helyzetben.De én meg nem értem, ha engem szeret,akkor mért érdekli más lány?Mit kéne csinálnom?Folytassam ezt így titokban?Vagy felejtsem el örökre?Légyszíves normális válaszokat irjatok.Köszönöm
2010. dec. 13. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

atyaég mekkora egy ringyó vagy te. grat.

máskor a szeretethiányod ne így próbáld levezetni...

2010. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A fickónak esze ágában sincs otthagyni a menyasszonyát, csak hülyít. Ha jól csinálja, még kefélget is téged.


Nőjj fel!

2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én egy hasonló kapcsolatban vagyok benne.

Egyrészt, nagyon sokat köszönhetek ennek az egésznek, és sokaszor nagyon csodás.

De!

Minden csodás dolog ellenére azt mondom, hogy még egyszer ilyenbe soha nem mennék bele így, és ha elölről kezdhetném, akkor ebbe se kellett volna. ÍGY.


Mondd meg neki, hogy, ha igazán szeret, de tényleg, akkor együtt leszel vele, de csak akkor, ha kilép a korábbi kapcsolatából. Csakis akkor. Ez így tiszta feléd is, és a másik csaj felé is.


28 éves, még simán ráér bármire. Nem kell elköteleznie magát csak azért, mert korábban eljegyzett valakit.


Viszont, ha így nem hajlandó veled lenni, mármint, hogy nem lép ki a régiből, akkor ne bánd. De tényleg!!!

Hidd el, nagyon tud fájni a dolog, nagyon sokszor!


Szurkolok nektek!


A korkülönbség meg igazán ne zavarjon!

2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
keress olyat akinek nincs menyasszonya, felesége, barátnője, olyat akinek csak te kellesz
2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

csak át basz :P jah és meg is XD


azért szakított vele mert féltékeny volt? öcsém megcsalja veled XD szerinted akk most a csaj hibázik hogy féltékeny ?XD pffffffffff intelligens egyén lehetsz te is .. na m1 ha neked jól esik h 1 pedofil dugdos és a pofádba hazudik majd úgy pofára ejt hogy többet nem állsz fel :P akk hajrá


de áhh úristen csajok nekünk nincs késztetésünk arra hogy 1 nálunk 12 évvel idősebb nővel kavarjunk akkor nektek erre miért van igényetek ?:P


19F

2010. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

A szerelemnek nem lehet parancsolni!

Nem értem mi a baj azzal, ha olyanba szeret bele, aki pillanatnyilag foglalt.

Pláne, ha az a kapcsolat tényleg nem működik. Ha TÉNYLEG!

Az idők változnak, kapcsolatok hűlnek ki, és születnek újak. Mi ebben a baj?


De kislány vigyázz, a hapsik sokszor hazudnak, vigyázz magadra!

2010. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

jogosan féltékeny a felesége, mert veled flörtöl.

A rossz kapcsolatot a felesége féltékenykedésére fogja. de a felesége jogosan féltékeny, mert téged meg akar dugni.

ennyire hülye lennél?

2010. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Egyszer már szakitottak,mert a lány féltékeny volt,de végülis kibékültek.Azt mondja a fiú,hogy csakis azért mert a lány nemtudna mit kezdeni az életével, ilyen helyzetben."


Ezt te beveszed? Ezzel hülyít téged, h megmaradjon a csaja és téged is kúrogathasson.

2010. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na, szóval, háááát :) ha valóban beleszerettél, akkor nincs mit tenni, néhány jótanács hatására nem fog megváltozni a kémiád. Csak talán hamarabb áll helyre benned minden, ha külső szemlélőként szembesítenek, szembesítünk téged a helyzettel.

Nem egy szerencsés helyzet, amiben vagy, ebből mielőbb ki kell lépni. Vagy vele - gondolom, te ezt akarod - vagy nélküle. Ha nem hajlandó veled továbbmenni, akkor bizony el kell lépegetni mellőle. Nincs mese.

2010. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

hallod ha azt mondom hogy mit tom én 16 és 22 éves hapiba esik bele hát istenem miért ne :P bár kétlem hogy 1 22éves pasi a kérdezővel tudna bármit is kezdeni / akarna ..


KÉRDÉS A KÉRDÉSBEN:

nők/lányok/csajok kinek mi tetszik : [nem csak a gyakori kérdésekre alapozva]: én nem ismertem olyan nőt eddig akire ez a rohadt nagy önbizalom hiány vagy agy le állás nem jött volna rá :P és itt is gyakori kérdéseken komolyan az a meg győződésetek hogy azért vagytok bármivel is kevesebbek másoknál mert: szőke barna vörös ciklámen hajad van kék szemed vagy hupi lila vagy mert nem voltál 1 repedt sarkú k akit 12 évesen meghúztak és még mindig szűz vagy ? vagy mert épp úgy öltözködöl ahogy öltözködöl vagy mert nincs Z kosaras melled ami 1enknét 20 kiló ?XD most komolyan ?XD ezt magyarázza meg nekem valaki :P gondoljatok bele :P milyen beteg állatok vannak a világon : egyeseknek még csak nem is kell hogy ember legyen vagy hogy éljen XD és majd pont ti nem jöttök be valakinek ?XD ugyan már XD ennyire nincs önbizalmatok vagy ennyire nem tudtok logikusan gondolkodni ?

2010. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!