Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, és beleszerettem egy nős férfiba, akivel időnként találkozgatok is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfinak nem szeretném elrontani a házasságát, de gondolom nem jó házasság, ha félrelép velem! Megmondjam neki, hogy szeretem? Valószínűleg kölcsönös, csak bonyolult, hogy mindketten házasok vagyunk! Fél éve tart a "viszony"! Az én férjemmel viszont a váláson gondolkodunk, de nehezen tudok kilépni belőle! Mit tegyek?
2010. aug. 25. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
válj
2010. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne tegyél semmit egyelőre! Várj, aztán majd meglátod. Lehet, hogy kár felrúgnod mindent magad körül. Nem tudod beérni ennyivel?
2010. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
El ne válj! Hisz a másik is házasságban él, aztán majd két szék közül a pad alatt találod magadat! Lehet, hogy egy harmadik lesz majd a megoldás!
2010. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Én is csaltam a férjemet a házasság alatt. 1 évnél tovább nem is tudtam így folytatni, meg nem is láttam már értelmét. De viszont én voltam több házas férfivel is, és nem biztos, hogy ők el akarják hagyni a feleségüket. Sőt több is volt aki azt mondta, hogy szereti a feleségét, és ez csak passzió. Meg kell beszélni, jobb ha tisztázzátok, hogy mit várhattok el egymástól. Neked is jobb, ha nem ábrándozol olyanról aki nem lehet a tiéd. A válást pedig meg kell lépni, én azóta boldog vagyok, és a lelkiismeretem is tiszta. Bár nincs komoly kapcsolatom. Ne egy másik pasiért válj el, hanem magad miatt. Valld be magadnak az igazat, ha már csalod akkor ennek nincs sok értelme. Sok sikert a váláshoz, csak 12000 Ft, és újra boldog lehetsz!
2010. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Fülünyúl ***** válasza:
63%

Ugorj le a Taigetoszról, amíg még nem késő.

Ne haragudj, hogy durva választ adok, ami feltehetően neked nem tetszik, de az igazság sokszor olyan amivel nem szívesen nézünk szembe.

A megcsalás minden formája elítélendő. Amíg nem váltál el, egy fedél alatt élsz valakivel, addig fékezd meg magad. Nem fair visszaélni más bizalmával vagy megalázni azzal hogy félrekúrsz, még akkor sem ha már "gondolkoztatok" a váláson. Főleg, hogy te nem is nagyon akarsz kilépni a házasságodból, kényelmesebb félrekúrogatni. Azért erős gyomrod van, ez legalább tény.


Amit javasolni tudok, hogy ha már nem szereted a férjed, válj el tőle, tedd függetlenné magad és azután ugorj bele másnak az ágyába.


Amúgy az ilyen zéró morál miatt tartanak ott a kapcsolatok ahol tartanak. Úgy látszik manapság egy ember sem tud kitartani a másik mellett és szeretni egy életen át. Mindenki a farka meg a p..nája után megy, meg a hirtelen - sokszor csak vélt - "szerelmi" fellángolásoknak enged.


Sokan nem gondolkoznak, hogy lehet most fülig szerelmesnek érzi magát, de az illetővel nem tudna együtt élni, mert olyan amilyen. Ágyra járni valóban könnyebb, mint együtt élni valakivel.

2010. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Várok fél éve! Egyre jobban szenvedek! A férjem hazudott nekem vmi olyat, amit nem tudok megbocsájtani, pedig próbálok! Azóta nem is szexeltünk! Már nem szeretem férfiként!Valószínű válás lesz a vége! De meddig húzhatom úgy, hogy semelyik férfi ne sérüljön? Azzal a nős férfival pedig még nem feküdtem le, pedig többször fennt volt nálunk, és én is nála! Mindig egymásnak estünk, franciáztunk...egyebek, de behatolás még nem volt! Mindíg figyel rá, hogy kielégítsen engem! Persze én is viszonzom! Úgy gondolom azért, mert nem akar kihasználni, mert szeret! Ha nem használta ki az alkalmakat hogy igazán együtt legyünk, akkor nyílván komolyan gondolja!

Nem? Rosszul gondolom? Mit tegyek? Szeretem!

2010. aug. 25. 13:35
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Bele se merek gondolni, hogy az én leendő feleségem megcsaljon... amíg csak járunk addig még valahogy oké, túlélem, de hogy a feleségem??!!
2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
én a helyedben elválnék, akár szereted az új pasit akár nem. akár elválik ő is akár nem. ebből a házasságból ideje lépned, szerintem. lehet, hogy nehéz de csak kínozzátok egymást. már semmi értelme így, ahogyan leírod. én a helyedben elválnék, majd ha az új szerelmed is így döntött folytatnám vele a viszonyt és majd meglátjuk. de gondolj bele, eleve csúnya ez az egész így, hogy ott a férjed neki meg a felesége és ezt teszitek. én is vonzódtam egy pasihoz, miközben élettársam volt, de nem volt jó a kapcsolatunk, így mielőtt még egy csók is lett volna, szépen elköltöztem és utána összejöttem a pasival. azóta is együtt vagyunk. úgyhogy válj, mást szerintem nem tudsz tenni, ha már ennyire rossz a házasságod. nincs mire várnod. szerintem....
2010. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Az nem elítélendő, hogy a férjem nem foglalkozik velem nőként? Hogy hazudott nekem? Hogy azért vett el, hogy gyereket szüljek neki, aztán amikor kiderült, hogy meddő (a férjem ráadásul, nem én) már nem kell neki semmi testi kontaktus?

Én vele szerettem volna leélni az életem, de nekem alapvető a bizalom! És 3 évet együtt éltünk házasság előtt, aztán megvolt az esküvő, aztán nekiálltunk a babaprojectnek, és amint kiderült, hogy meddő, nem kell neki szex! Szerinted mit csináljak vele? Nem fogom megerőszakolni, neki kellene kezdeményeznie a szexet, ha már elb...ta a bizalmamat!

Egyébként alapvetően monogám tipus vagyok, különben már rég megdugattam volna magam! De nekem fontosak az érzelmek!

A férjem egyébként rendes ember, csak ilyen szempontból nem tudok mit kezdeni a helyzettel! Ha az élet más területein nem lenne ilyen édes velem, könnyü lenne elválnom!

Tehát válni nem a nős pasiért akarok! Tudom, hogy benne van jócskán a pakliban, hogy "szerető" maradok! De vajon elmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

2010. aug. 25. 13:52
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de én nem hiszem, hogy az a másik pasi(a szeretőd) szerelmes beléd, és te vagy neki az Igazi.

Mert akkor veled lenne és nem a nejével. Az hogy valaki csak pettingel... az nem annak a jele (vagy csak ritkán), hogy tisztel, vagy becsül, vagy szeret. Őneki ez egy kis szórakozás, ő is elmondhatja, hogy volt is meg nem is.. mint Mátyás királynak a vetkőzős csaj a mesében (hoztam is ajándékot meg nem is, meztelen is vagyok meg nem is)... jó program vagy neki, mint valami élő mozi. Nagyon sajnálom a helyzetedet, de miért nem arra feccölöd az energiáidat, hogy rendbe hozd az életedet, akár a férjeddel. Lehet, hogy annyira el van keseredve, ki van akadva, csökkent az önbizalma, hogy ezért nem közeledik. Ha valaki szomorú, kiábrándult, stresszes és nyomasztja valami, akkor természetes, hogy nem akar szexelni. Próbálj meg neki lelkileg segíteni! Basszus.. végülis amikor hozzámentél, akkor a SZÖVETSÉGESE, a TÁMASZA lettél,ezt a szerepet vállaltad!

2010. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!