Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, és beleszerettem egy nős férfiba, akivel időnként találkozgatok is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfinak nem szeretném elrontani a házasságát, de gondolom nem jó házasság, ha félrelép velem! Megmondjam neki, hogy szeretem? Valószínűleg kölcsönös, csak bonyolult, hogy mindketten házasok vagyunk! Fél éve tart a "viszony"! Az én férjemmel viszont a váláson gondolkodunk, de nehezen tudok kilépni belőle! Mit tegyek?
2010. aug. 25. 13:15
1 2 3
 21/26 Fülünyúl ***** válasza:

Azt azért vedd figyelembe, hogy óriási lelki törést okoz egy ilyen dolog egy ember életében. Egy nő még rosszabb állapotba tud kerülni ha kiderül, hogy meddő.


Látom, hogy türelmes voltál vele, de elfogyott a türelmed. Pedig pont ez nem kéne hogy megtörténjen. Lehet, te vagy (vagy voltál) utolsó támasza az életben. Ha még te is ott hagyod, azzal megölöd őt, lelkileg legalábbis. Ha meg úgy szereted ahogy mondod, akkor további türelemmel kéne lenned, és vele foglalkozni a félrekacsintások helyett. Tudom, hogy neked is megvannak a szexuális igényeid. De lehet, hogy neki évek kellenek mire ezt feldolgozza. Ha tényleg szereted, tarts ki mellette. Azt mondod 1 év. 1 év nem idő. A szex dolgot oldd meg maszturbálással meg segédeszközökkel de ne egy másik élő-lélegző férfivel, mert ezzel párodat csak még jobban a porba sújtod. A petting és orális dolog is megcsalás. Minden ami intim érzés és érintés az megcsalás.

Én sajnálom a férjed, hogy nem elég a maga baja, még te is félrejársz. Ha veled lenne hasonló gond, te foggal-körömmel ragaszkodnál és elvárnád hogy törődjenek veled kiemelt szinten, és rákényszerítenél mindenkit hogy elviselje a furcsa viselkedésed, hangulatingadozásaid. Csak ugye ez nem veled történt meg, te nem éled át annyira, még ha látod is a férjeden mennyire szenved és gyötrődik emiatt.

És eljött az idő hogy elfogyott a türelmed, könnyebb lenne elfutni, otthagyni, kitörölni. De az élet csupa ilyen küzdelem és harc. Azt javaslom, ha valóban szereted, akkor ne kefélj félre, felejts el más férfit, érezze a férjed hogy az övé vagy, őt szereted és támogatod, pátyolgatod a lelkét. A férjed jelenleg SEMMI-nek, haszontalannak érzi magát, egyáltalán nem férfinek. Csodálod hogy a szexnek még csak a gondolatától is rosszul van? Te pedig gyakorlatilag már megcsaltad és arra készülsz hogy még te is otthagyd. Akkor aztán végképp semminek fogja érezni magát.

Szerintem légy még türelemmel, és minden nap, minden órában, minden percben éreztesd vele, hogy neked ő még férfi és kívánod és szereted stb. Ezt csilliószor el kell mondanod neki. Ha kitartó vagy és elég türelemmel viseltetsz, a szexhiányod pedig megoldod maszturbálással, lehet, hogy 1 vagy 2 év múlva saját lombikbabátokat tartjátok karotokban és a férjed újra tud mosolyogni és szexel veled.

Vagy választod a könnyebb megoldást, válsz és keresel másik férfit. A kérdés, hogy találsz-e még egy olyat mint a férjed - leszámítva lelki sokkját.

2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 17.07esnek, hogy megért kicsit engem is!

Tényleg türelmes vagyok, és éreztetem vele, hogy fontos nekem, hogy vonzódom hozzá, hogy ő egy igazi férfi! A másik férfiről nem tud a férjem, és a férfi felesége sem tudja a viszonyunkat! Tehát ez nem viselheti meg egyik megcsalt félt sem! Nem is tervezem, hogy megtudja ezt bárki is! Hidd el, hogy őrlődöm, és csak várok, várom, hogy a férjem is néha hozzám érjen! Én ugyanúgy szerettem volna azt a babát, hogy összejöjjön, és vállalom a lombik programot is! De neki nem kell! Nekem minden álmom egy család volt, tudja ő is, hogy mennyit dolgoztam érte, hogy megteremtsük az alapokat, hogy vállalhassunk gyereket!

Mit tennél, ha a férjed kijelentené, hogy ő sokat volt már egyedül, nem igényli a szexet, és nem is fogja?! És ha neki nem lehet természetes úton, lombikkal nem kell neki baba! Összetörte az álmaimat! Én mindent megteszek, hogy jó legyen! Szerettem volna babát! Ha neki nem lehet, nekem se legyen?! És élljem le úgy az életemet, hogy ő nem igényli továbbra sem a szexet?! Így az az álmom, hogy csak egyszer megyek férjhez, a férjemnek szülök gyereket, és boldogan élünk míg meg nem halunk szertefoszlott! :(((

2010. aug. 25. 17:41
 23/26 anonim ***** válasza:

Ott a pont az utolsó mondatodban! Mi a párommal (2 nap múlva már férjemmel) többek között ilyesmiket is MEGBESZÉLTÜNK mostanában. Mi van, ha kiderül, hogy neki vagy nekem nem lehet gyereke. Egyikünk családjában sem volt ilyen, de mivel ő gyerekbolond, és én meg 33 éves vagyok, ez egy reális esély. ÉS MEGBESZÉLTÜK, HOGY MIT FOGUNK TENNI. Megbeszéltük azt is, hogy mit teszünk akkor, ha valamelyikünk pl. kómában van és dönteni kell a lélegeztetőről való lekapcsolásról. Pontosan tudom, hogy mi a kívánsága. Pedig még nem is vagyunk házasok. És ő is tudja az én kívánságomat egy ilyen helyzetre. És még sorolhatnám. valószínűleg nem vagytok, nem voltatok felkészülve a rózsaszín ködön kívül (meg a napi problémákon, max a "kirúgtak" gondon kívül) semmilyen éles helyzetre. aztán mikor beüt a krah, akkor jön a "nem ezt vártam, nem ezért mentem hozzá". ez egy tanulság. Nézd, szerintem te még jó helyzetben vagy. én ismerek olyat, akit baleset ért, lebénult, és impotens lett. nah, az ő feleségének mit ajánlanál? szegény férj úgy érzi, hogy csak nyűg a családnak, és képtelen lenne azt elviselni, hogy a felesége megcsalja.

Azt meg ne hidd, hogy nem érzi meg rajtad, hogy másfelé is kacsintgatsz. Azt ha más nem, tudatalatt, sokan megérzik. Apró jelekből, leheletnyi más hangnemből, vagy akár kirívó kedvességből. lehet, hogy nem tudatosul benne, de érezheti, hogy nem állsz úgy mellette, ahogy kéne.

Az én javaslatom az, hogy te jöjj képbe magadat illetően, hogy szereted-e és mit vagy hajlandó elviselni (pl. mennyi időt szex nélkül)... és utána KORREKTÜL lépj. ha ennyire nem tudod elviselni, akkor inkább hagyd el. Neki k.rva sz.r lesz, nagy törés, de talán idővel magához tér és talán(!) talál valakit, akivel már eleve így indulnak és a csaj már így fogja elfogadni... és te is kereshetsz potens pasit.

A szeretőd feleségéről meg.. igen, minden szerető ezzel próbálja magát megnyugtatni, hogy két ember kell a megcsaláshoz és hogy biztos sz.r a másik házassága. Lótrutymót! a legtöbb ilyesmibe belemászó férfinek a házastársa a segge alá rak mindent. HÁTTERET biztosít ahhoz, hogy ő nyugodtan csalhasson (mos, főz, takarít, gyereket nevel, ápol, dolgozik a családjáért). TE MIÉRT VESZED EL MÁSOK ÁLMÁT ÉS MIÉRT ROMBOLOD LE AZOKAT??? MERT ÚGY ÉRZED, HOGY VELED EZ TÖRTÉNT? FELJOGOSÍT EZ TÉGED?? és ha te nem állsz kötélnek és a pasi keres mást, az őt minősíti... ez neked nem lehet mentség! fordítva ülsz a lovon. ha folytatod, remélem visszakapod!

2010. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen igazad van. Ha a férjed ilyen volt, az a minimum hogy máshol keresed meg azt ami jár neked, csináld ügyesen és sosem tudja meg.
2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Megbeszéltünk a férjemmel sokmindent esküvő előtt! Csak én őszinte voltam, ő meg úgy látszik nem! Ha szeretnénk mindketten gyereket, akkor vállaljuk az esetleges lombikprogramot is, ezt gondoltam! Nem az első akadálynál meggondolom magam, és inkább így nem kell gyerek!

Továbbá az a problémám, hogy a férjem nem impotens, mégsem kell neki szex mióta a felesége lettem! Előtte ezek szerint csak megjátszotta magát? Egy férfinek nem csak farka van, amivel ki tudja elégíteni a partnerét! De ha nem szeretne a feleségének bármi módon örömet szerezni, az gond! Tudok várni elég sokat szerintem, de a hozzáállásával tudná jelezni, hogy érdemes-e várnom! Ha mondjuk úgy áll hozzá, hogy neki jó így, akkor nekem nem jó, mert nem várhatok semmi változást!

A "szeretőm" feleségével szemben tényleg nincs mentségem! Ismerem a nőt, elég hidegen viselkedik a férjével, sokszor nem hallgatja meg, amit mondani szeretne, és nem igazán veszi figyelembe, hogy a férje mit szeretne! Ezt a két szememmel is láttam, nem csak elmondás alapján! Azonkívül biztos szereti a férjét, vagy csak megszokás (nem tudom),valószínű így kényelmes mindkettőjüknek! Mindenesetre én mondtam a férfinek, hogy nem szeretném tönkretenni a házasságát! Legyen óvatosabb, ne tartsa meg a képeket, üzeneteket a telefonján, ha nem akar lebukni! De úgy látszik nem érdekli, ha kiderül!

2010. aug. 26. 09:07
 26/26 anonim válasza:
Azóta mi változott? Mik a fejlemények?
2012. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!