Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, és beleszerettem egy nős férfiba, akivel időnként találkozgatok is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfinak nem szeretném elrontani a házasságát, de gondolom nem jó házasság, ha félrelép velem! Megmondjam neki, hogy szeretem? Valószínűleg kölcsönös, csak bonyolult, hogy mindketten házasok vagyunk! Fél éve tart a "viszony"! Az én férjemmel viszont a váláson gondolkodunk, de nehezen tudok kilépni belőle! Mit tegyek?
2010. aug. 25. 13:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hidd el leginkább arra fordítottam az energiámat az utóbbi fél évben, hogy a férjemmel rendbe hozzam a dolgot! De azt mondta, hogy neki nincs szüksége szexre, neki így is jó! Pedig én vállaltam volna a lombikbaby programot, csak annyit kellene tennie, hogy érezteti velem, hogy nő vagyok, hogy szeretkezik velem időnként! Ne csak a babáért kelljek! Ne csak azért szexeljen velem! Esküvő előtt nem így volt! Legalábbis nem tudtam róla! :( Pszichiáternél is jártunk már! De már el vagyok keseredve! Kezdem feladni! Én dolgozom a házasságunkért, neki meg így kényelmes! :( Mit tehetnék még?

A nős férfi pedig lehet, hogy csak szórakozik velem! Csak azért gondoltam, hogy nincs így, mert barátságból indult! Nagyon kedveltük egymást, és belegabajodtunk! Mindíg meg tud nevettetni, akármennyire is a padlón vagyok, szeretek vele lenni! Ő pedig azt mondta, hogy olyan jó velem beszélgetni,mert velem mindenről lehet, mindíg meghallgatom, érdekel, hogy mi van vele, és ő szintén érdeklődik a hogylétem felől! Megköszöntött szüli- és névnapomon, hozott nekem bon-bont! Hetente többször beszélgetünk telefonon, és időnként találkozunk! Elválni nem olyan könnyű! Neki ott van a lánya is(bár már nagykorú, de még tanköteles)! S egy családot nem szeretnék szétrombolni! Csak szeretném, ha tudná, hogy szeretem, és ha a feleségével marad is, maradjunk barátok!

2010. aug. 25. 15:04
 12/26 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszik amit írok, de undorító vagy!
2010. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy nem értelek meg. De félév semmi! fél év alatt a nagyapám elvesztését nem tudtam feldolgozni, pedig ő 62 évesen hunyt el, nemhogy azt, hogy SOHA nem lehet gyerekem, pedig ez minden vágyam! Nincs olyan ember, akinek ne kéne a szex, vagy legalább a gyengédség. A férjed nagyon maga alatt lehet. Én értem, hogy te mindenben partner akartál lenni, de neki lehet, hogy idő kell! amig feldolgozza ezt és amig rászánja magát. Basszus... más nők meg azon panaszkodnak, hogy SZÜLÉS UTÁN FÉL ÉVVEL megcsalja a párjuk, mert még nem állnak készen a szexre. Mindkét helyzet megbocsájthatatlan! Az, h elmentél vele pszichiáterhez, az első lépés! neki nem gyógyszerre van szüksége! inkább pszichológushoz kéne menni! aki terápiával feldolgoztatja vele ezt a csapást. te nem szereted már a férjed, és nem is tiszteled. Te csak magadat szereted, mert ha nem így lenne, akkor kiböjtölnéd maszturbálással. És a férjed is érezheti ezt, mert nem javul az állapota. ha egy férjtől elvárjuk, hogy ne csalja meg a párját pár hónap után, mert az nem vágyik kisbabásan a szexre,a kkor egy nőtől is elvárunk ugyanennyit! És áruld el, hogy mikor kezdted csalni? hány héttel azután, hogy megtudta, hogy nem lehet soha gyereke?
2010. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Utolsónak üzenem: Szerinem nem kéne ítélkezni mások felett! Te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe! Segítséget kértem, hogy ki mit tenne az én helyembe! Egyébként szerintem nem vagyok undorító! Persze nem tisztességes nős férfival lenni, hogy még férjnél is vagyok, de nem tudok neki ellenállni! Viszont nem én kezdtem ki vele,hanem fordítva, és nem erőltetem magam rá! Ha szeretne velem beszélgetni vagy találkozni, felhív! Persze én is telefonálok neki, hogy érdeklődjem hogyléte felöl, de ha nem viszonozza,én sem hivom! Miért nekem kellene az ő házassága miatt is büntudatot éreznem? Elég nekem az enyém! Ez az ő döntése, hogy találkozik-e velem, és mi fér bele a házasságába! Nem erőszak!

2010. aug. 25. 15:49
 15/26 A kérdező kommentje:
az előbb 15.20nak válaszoltam
2010. aug. 25. 15:52
 16/26 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi gond! Bár én mindkettőtöket megrúgdosnálak, ha én lennék bármely megcsalt fél, de tekintsünk el ettől.

A gond azzal van és erre nem reagáltál, hogy te NEM SZERETED MÁR EGYÁLTALÁN a férjedet. Ha ez így van, és gyerek sincs... és tisztelni sem tudod annyira, hogy tekintettel légy rá... akkor válj el. Akkor ne rinyálj, hogy milyen jó ember, akkor vállald fel magadat, az igényeidet, a nem létező érzéseidet és válj el. De ne alázd meg még jobban már ezzel, pláne, hogy azt mondod, hogy jó ember! Senki nem érdemli ezt! A másik pali felesége meg pláne nem! ő mit követett el? és igenis érezd csak magadat is felelősnek. Mert ha te ellenállsz, akkor a másik pasi kénytelen lenne hű lenni hozzá (mellesleg kétlem, hogy sz.ar lenne a házassága). Ne mentegesd magadat... nincs értelme.

2010. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Terápiára járunk a pszichiáterhez, hogy feldolgozza, hogy nem lehet természetes úton gyereke! (A pszichiáter nem csak gyógyszert ír!) De lombikkal lehet, és én mellette állok, eljárok vele, meg minden! Kb 1 éve tudja, és 5 hónapja van más is az életemben! De hangsúlyozom, még nem feküdtem le a "szeretőmmel", még mindíg a férjem lenne az első, csak ő nem akar semmit tenni! Így nem kell neki gyerek, pedig én szerettem volna! Sokak vannak úgy, hogy csak lombikkal lehet! Hidd el nagyon türelmes, és toleráns vagyok! Meddig kellene várnom? Szeretnék normális életet, családot, és ezt nem én rúgtam fel! Ha a férjem bármi hajlandóságot mutatna felém, hogy helyrehozzuk, nem lenne "szeretőm"! Mindíg kettőn áll!
2010. aug. 25. 16:08
 18/26 A kérdező kommentje:
Igenis szeretem még a férjemet! Csak elhidegültünk egymástól, mert nincs szex (nem miattam nincs), így nagyobb a feszültség is, és több a veszekedés! Meddig várjak, hogy hozzám érjen a saját férjem? Mond, szerinted nekem nem szar, hogy szeretem, és nincs együtt velem, nem szexel velem? Nem az én hibám, hogy nem lehet természetes úton gyereke, és persze az ővé sem! Ezt próbálom neki hangsúlyozni, hogy senki nem hibás, lehet másképp is gyerek! De nem tesz semmit értünk/értem! :(((
2010. aug. 25. 16:20
 19/26 A kérdező kommentje:
Ja és gondolod, hogy a másik férfinek jó a házassága, ha kikezdett velem? Persze lehet ezért is engem hibáztatni! De szerintem, ha ellenállok neki, majd lesz más szeretője, aki odaadja magát! Hidd el senki nem kefél félre, ha jó otthon minden! Én sem!
2010. aug. 25. 16:27
 20/26 anonim ***** válasza:
Igenis undorító vagy! Vagytok a pasival! A tel meg a beszéd ok, de te,ti megcsaltátok a párotokat! Nem feküdtetek le az ok, de írtad volt más! A megcsalás aljas sz*r szemét dolog! Szerintem sokak szemében egy senki vagy! Törődj bele! Lett volna ennek tisztább módja!
2010. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!