Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 28 éves Férfiba! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
Ezzel szerintem nem is lenne semmi baj, a gond csak az,hogy 16 éves vagyok.Pár barátomon kívül senki nemtud róla, a szüleim is megölnének,ha megtudnák.Nagyon szeretem,és azt mondja,hogy ő is, de a korkülönbségen kívül van még egy probléma.Van egy menyasszonya,akinek még 3 éve kérte meg a kezét.Sokat veszekednek az utóbbi időben,sokan mondják,hogy látszik hogy már nem szereti a lányt.Egyszer már szakitottak,mert a lány féltékeny volt,de végülis kibékültek.Azt mondja a fiú,hogy csakis azért mert a lány nemtudna mit kezdeni az életével, ilyen helyzetben.De én meg nem értem, ha engem szeret,akkor mért érdekli más lány?Mit kéne csinálnom?Folytassam ezt így titokban?Vagy felejtsem el örökre?Légyszíves normális válaszokat irjatok.Köszönöm
2010. dec. 13. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én soha nem foglalkoztam olyan férfival, akinek barátnője, vagy felesége volt. Ritka, amikor ott hagyja a pasi a biztosat a bizonytalanért. Csak mártogatásra kellenél neki!
2010. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a többség arra utal ,hogy felejtsem el?Nagyon nehezen menne..és őszintén, nem is akarom..:/

De beszélni fogok vele, ezekről amiket irtatok.Köszönöm a normális válaszokat.

2010. dec. 13. 12:33
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem akarod, akkor nem is fogod megtenni. A te dolgod, hogy mennyire fog ez tönkretenni, de kizárt, hogy bármi komolyat is akarna tőled. Szakított a jegyesével mert féltékenykedett... basszus, veled flörtöl/randizik és ki tudja még hány hasonló naiv kislánnyal csinálja ugyanezt. Ezek után én nem csodálkoznék a lány féltékenységén. És ezt hozza fel indoknak? Hááát... Abban lehet igazság, hogy már nem szereti a jegyesét, de hogy téged nem tisztel és nem is szeret, csak szórakozik, az is biztos. De ismétlem, szíved joga, hogy elhiggy neki mindent, fiatal vagy még, majd kilábalsz belőle.
2010. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

hahaha hát ez jó:) Figyelj kérdező: a szerelem csak biokémia, nem pedig valami hatalmas, leküzdhetetlen erő, ahogy azt a filmekben beállítják. Igenis ki lehet szeretni akárkiből, ha úgy döntesz. Aki nem képes a saját érzéseit,gondolatait, cselekedeteit uralni, az vagy éretlen, vagy nem egészen nomális, vagy mindkettő. Általában éretlenségről van szó.

Gondolkozz el: adott egy pasi (mit pasi, felnőtt férfi...), akinek otthon van a menyasszonya, komoly, több éves kapcsolata, és titokban egy 16 éves kis csitrit hülyít. Egy ilyen emberbe vagy te szerelmes? Aki csalja a párját? Szerinted talán veled nem tenné meg? Ne legyél már ennyire naív...

Simán megtehetné hogy véget vet az előző kapcsolatának, és ha valóban nem szereti a lányt, ez lenne a korrekt, becsületes hozzáállás. De ő nem ezt választja, hisz valószínűleg eszébe sincs feladni a biztos kapcsolatát. Vedd észre kislány: szerető lettél, egy "második", hisz nem a te kezeden van a gyűrű, és nem veled él. Nem érzed, hogy ez iszonyatosan szánalmas és megalázó helyzet? Ilyen férfi kell neked, most őszintén? Aki ilyesmikre képes? Ráadásul egy 16 éves kamasszal! Szégyellhetné magát...

Abba is gondolj bele hogy mégis mit tudnál te adni egy 28 éves felnőtt férfinak? Ő már dolgozik, eltartja magát (jobb esetben), számlákat fizet, stb, stb, és valószínűleg nemsokára gyereket fog akarni, te még a szüleid gyámsága alá tartozol, ők tartanak el, tanulsz, nagyon gyerek vagy még...Mondjuk ha te lennél 20, a párod meg 32, akkor még elmenne a korkülönbség, mert mindketten felnőtt emberek vagytok, de így...Ez hatalmas különbség...Szerintem ezzel ez a férfi is tisztában van. Itt a komoly, hosszútávú kapcsolat lehetősége nagyjából ki van zárva (na nem mintha ez a férfi ilyesmit szeretne tőled, hisz akkor már rég lépett volna)


Kérdésedre válaszolva: igen, felejtsd el örökre. Hidd el hogy találni fogsz magadnak egy rendes fiút, aki megbecsül, akinek te vagy az egyetlen, és korban is inkább hozzád illik.

2010. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megértelek, de az lenne a legjobb ha amint tudsz elé állsz s azt mondod neki: figyelj én szeretlek, de ez nem mehet így tovább, mert nem akarom elszarni a fiatal éveimet egy ilyen helyzetben, ha nem tudsz szakítani a lánnyal akkor én szakítok veled most azonnal. Ha ezt megteszed bebizonyítod, önmagadnak és a pasinak is, hogy mennyire érett vagy.
2010. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Funktasztikus ***** válasza:
100%
csak örömöke szolgálsz neki:D ha annyira szeretne felvállalna!!!de mivel nem teszi...és be si döltél meg miaz hogy féltékenység?? a csaj jogosan szakitott vele!de egymásnak valók vagytok -.-" csak szegény 3adik személyt sajnálom!
2010. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nagyon naív vagy.

Egyébként az lenne a kérdésem, hogy miért kezdtél egy 28 éves férfival, akinek readásul már van felesége?

A másik meg az, hogy persze, h ogy csak hülyít téged. Ha annyira szeretne téged, akkor már rég szakított volna a feleségével, és veled lenne! De ezek szerint csak hülyít téged. És , ha tényleg annyira h,ül.ye is vagy, akkor még le is fogsz vele feküdni is. Mindezt úgy, hogy közbe a pasinak ott van neki a felsége. Nagyon szerethet téged, ha nem tud vele szakítani.

2010. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nyugi nincs gáz:D

Én 15 vagyok és 29 a pasi.. kapcsolatban él és van egy kislánya =)

Felejtsd el =( :S ;D

Én is azt teszem...='(

=)

2010. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!