Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálissak ezek? SOS

Normálissak ezek? SOS

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál kontrollon és kaptam beutalót a gyerek osztályra hányás miatt. A lapon nem volt feltűntetve, hogy mikor kell odamennem, de az orvos világossan megmondta, hogy csütörtökön. Hazajöttem elmondtam a telefonba részletessen (anyámnak) erre ő hívta mamám (velünk lakik), hogy vigyen be mert van beutaló stb. Hazajött és elkezdett ordibálni, hogy miért nem vagyok képes egyedül bemenni. Mondtam neki nyugodtan, hogy nem ma kell. Ő fogta magát felhívta apám, hazajött és most úgy megvert, hogy amint elengedett rohantam a szobámba, bezártam és mondtam, hogy nem megyek ki. Erre ő elmondott engem mindennek. Most az ajtó túloldaláról üvöltözik mamám, hogy én bztos kamuztam az orvosnak, hogy folyton hányok és ha anyám hazajön eltöri rajtam a fakanalat.

Már most félek, hogy mi lesz.

Mit tegyek most?


2011. febr. 21. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egyedül is bementél volna, nem? Hát ha ez igaz, akkor nem normálisak a szüleid.
2011. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szegénykém... :(

Próbálj a végtelenségig nyugodt maradni, de nem lenézően. Maradj kettesben anyukáddal, beszéld meg vele a dolgot, akkor nem lesz, aki kontrázzon mögötte. Hajrá! Írd majd meg, mi lett a vége... :S

2011. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hát nem hiszem, hogy normális dolog csak ezért amit nekünk felvázoltál megverni téged, de még az üvöltözést se tartom helyénvalónak.
2011. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Anyámmal sem lehet normálissan beszélni. Szinte alig van nap amikor nem ver "laposra". Hazajön, hugom ordobál vele és rajtam vezeti le a dühét. Ha most megpróbálnám vele megbeszélni biztos az lenne, hogy hazudtam az orvosnak a hányásról és ezért jól megverne.


De azért mindenképp megírom, hogy mi lett.

2011. febr. 21. 11:41
 5/23 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2011. febr. 21. 11:42
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a helyedben segítséget kérnék a Gyermekvédelemtől. A családon belüli erőszak is erőszak, nem kell tűrnöd. Lehet, hogy segítenének abban, hogy kollégiumba kerülj, mert még ott is jobb helyed lenne, mint az őseidnél.
2011. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van ez nem természetes dolog és nem kell eltűrnöd. Kérj segítséget valakitől egy tanártól vagy egy ismerőstől. Beszélj a gyermek védelmisekkel. Valaki biztosan segít kijutni abból a környezetből. Anyáddal meg próbálj minél nyugodtabban beszélni. Talán nem lesz olyan nagy baj.
2011. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Megpróbálok nyuigodtan beszélni vele, de nem biztos, hogy beválik.

A gyeremekvédelmisek ezen a településen eggyenlők a nullával.

Ez már nem állapot amit anyám művel velem.

Kedvenc sztorim:

Mentünk neki nézni valami tavaszi kabátot, de ő ugye magának csak és kizárólag Kínaiba vesz. Ott én mondtam neki, hogy nézze meg a másik kabátot erre ő lekevert egy akkora pofont, hogy én mit képzelek magamról. Az eladók jól megdícsérték, hopgy végre látni olyan szülőt aki még veri a gyerekét. Én ott álltam full vörös fejjel, ő meg csak azt mesélte az eladóknak, hogy minden nap minimum 3x megver. Az egyik eladó megkérdezte, hogy nekem mi a véleményem erről erre én normálissan, tisztelettudó hangnemben azt válaszoltam, hogy én mélyen elítélem az erőszakot/testi fenyítést. Na anyámnak itt elborult az agyvize. Úgy elkezdett ütlegelni, hogy már üvöltöttem, hogy hagyja abba. Az eladók meg csak bíztatták, hogy a "mocskos gyereknek, hogy kinyílt a csipája".

Gondolhatjátok amikor ezt meséli a rokonoknak menniyre rossz nekem. De azt nem értem, hogy még a 16-17-18 éves unokatesóim is azt gondolják, hogy a verés az jó, és még ők bíztatják az anyám.

2011. febr. 21. 12:39
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom...ez azért durva..még az eladók is biztatták anyádat???:O:O:O hát ha a gyermekvédelmisek nulla akkor legalább az iskolában beszélj az osztályfőnököddel...hátha...ne maradj ott:(:(:(

22L

2011. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Idióta családod van, ne haragudj. Ha a gyermekvédelem használhatatlan nálatok, akkor az iskolában beszélj erről őszintén a pszichológussal vagy az osztályfőnököddel. Remélhetőleg tudnak neked valami hasznos tippet adni.
2011. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!