Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor meg kellene haragud...

Most akkor meg kellene haragudnom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek van fiúja, nekem pedig nincs. Illetve van egy, aki belém van zúgva, és nagyon jó barát is, de én csak barátságot akarok. És a barátnőm pedig azt mondta nekem, hogy én biztos irigy vagyok rá, mert neki jó pasija van, nekem pedig csak az a fiú jutott. ÉS hozzátette: Persze, sosem voltak nagy igényei. De ezt úgy mondta, olyan hangsúllyal, mintha nekem csak a maradék jutna, és annak a fiúnak sosem voltak nagy igényei, ezért éri be velem. Csak én vettem ezt le így?
2011. febr. 19. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Már nem azért, de ez barátnő?? Ez egy hülye liba, már neharagudj.... nagyon gáz.. én a helyedbe megmondanám neki a véleményem, ha megint szivatni akar ezzel...
2011. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Normalis dolog, a fiuk is hencegnek. Minemellett, nem elgoandando. Ez nem baratno, mellozzed, aztan csak eszreveszi magat.
2011. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ez a lány nem barátnő.
2011. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megharagudni érte,nem érdemli meg.Hagyd ott!Az ilyen nem barát.
2011. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bántottad meg valamivel nagyon mielőtt ilyenek mondott?
2011. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem, nem bántottam meg. De mondjuk az igaz, hogy valahogy mindig ott volt a levegőben, hogy kettőnk között ő a főnök.
2011. febr. 19. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem barátság ha valaki főnökösködni akar, az meg pláne nem ha nem tartja a barátját értékesnek, keress más barátokat szerintem.
2011. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én hozzá nem szólnék még egyszer, ha ennyire megalázna... mi az, hogy alsóbbrendűnek hív téged (főleg, hogy te nem is szereted úgy azt a srácot)? Sztem én beszóltam volna neki, hogy hát, igen, nekem még kisebbek az igényeim, mert egy ilyen nullával barátkozom...
2011. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!