Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon fontos.!

Mit csináljak? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés
Az eggyik haverommal most nagyon jóba lettünk,minden klappolt,f*sza volt meg stb..És ma montam neki hogy mostanában furcsa,erre közölte,hogy "ugye tudom hogy azt mondták neki,hogy én kibeszéltem őt,meg hogy mostanában hanyagol",magyarán bekavartak. -.-" Pedig én nem mondtam ilyet,és nem mondta meg hogy ki mondta ezt neki,de én nem akarok vele összeveszni,azt mondta nem haragszik,a viselkedése egy kicsit más lett,pedig én imádom,most mit csináljak?
2011. febr. 18. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
derítsd ki ki mondott neki ilyet, menj oda az illetőhöz és mondd meg neki, hogy máskor valótlanságot ne terjesszen rólad és a barátaidról, és ne kavarjon. lehetőleg ezt akkor csináld, amikor a haverod is a közelben van, és hallja.
2011. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondja meg Neked konkrétan, hogy ki és mit mondott rólad. Ha megmondja, szembesítsd őket, ismételje el előtted is azt, amivel bekavart a hátad mögött. Ha nem mondja meg kitől származik a pletyka, talán nincs is ilyenről szó, csak indokot keres, hogy mégse legyetek valamiért olyan jó barátok.
2011. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ölelget,meg fogdossa a kezemet,meg ilyenek,sztem nem hazudik,és sokszor mondja hogy szeret,pont ő lenne padlón ha haragba lennénk. :S
2011. febr. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!