Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Már...

Mit csináljak apámmal? Már nem bírom. = ( FONTOS!

Figyelt kérdés

Kedden leszek 9 hónapja együtt a barátommal, és hétköznap nem találkozhatunk, de azt a napot vele szerettem volna tölteni, és jövő héten lesz a születésnapom, azt is vele szerettem volna tölteni. De még a hétvégéket se tudom majd, mert apám eltiltott sokadszorra tőle, mert az ofőm egyik hülye szokása az, hogy behúz engem hiányzónak, mikor ott vagyok, és múltkor szóltam is neki, mondta hogy oké az igaz, mert még beszélt is velem, de nem húzott ki. És a pasim rángatott ki a depiből, és most biztos meresztik sokan a szemüket hogy ugyan egy ilyen korú lánynak mi baja lehet. Szerelmes voltam nagyon egy srácba, de jött a pasim és vele jöttem össze. Amit nem is bánok!! De megint ott tartok hogy vagdosom magam, és többet vagyok szomorú mint boldog, többet sírok mint nevetek. Soha nem lehetek boldog, hol a kapcsolatunkba kavartak bele, most meg ez. Pedig annyira szeretem, nekem ő a mindenem. Nincs másom, a szüleim se foglalkoznak velem, csak a húgommal, pedig ő még suliba se jár, iszik, 14 éves létére pasizik, cigizik sorra járja a bulikat, én meg hétköznap sehova, hétköznap meg a pasimmal voltam, de még ezt is elveszik tőlem.

16L


2012. márc. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy akkor kéne nekiállnod pasizni, amikor már nem "gyógyszerként", kapaszkodóként használod?

Mert így csak függsz tőle, egyre rosszabb lesz. Mit csinálsz, ha elhagy? Öngyi leszel?

2012. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem függök tőle!! Csak alig lehetek azzal akit szeretek é még boldogtalanabb leszek.
2012. márc. 25. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nem sokáig lesz a pasid, ha megtudja, hogy vagdosod magad. Sürgősen keress fel egy pszichológust.
2012. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislány, gondolkodj. "Megint vagdosom magam..."

Csodálom, hogy ezzel a felfogással iskolába mehetsz egyedül..... Nőj fel, ha azt akarod, hogy úgy bánjanak veled.

2012. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

micsoda dilemma kihúz az ofőd szörnyűű:S nem azért de nekem anyagi problémáim vannak mindig jön valamivel az állam és sorolhatnám, betegségem is van megint költhetek hallókészülékre ami nem kis pénz és mégsem panaszkodom róla max az anyámnak, mert ha más tudja mit tud kezdeni vele? semmit, a te problémád pedig nem olyan szörnyű csak fiatal vagy és ilyenkor az ember drámaibban látja a dolgokat később pedig nevet azon min nyafogott régen. Azért belegondolva fura, hogy régen nagyanyáink hullák között sétáltak a háborúban, később édesanyaként rettegtek amikor megállt előttük a híres "fekete autó" és nem hallom azóta vissza, hogy így vágták magukat meg ilyen-olyan depi gyógyszereket szedtek, ma meg már egy rossz szerelmi kapcsolatért vagy egy szemét tanárért vagdossák magukat és járnak dili dokihoz:S

nőjj fel vedd észre hogy az afrikai gyerekekhez képest bolha fing a problémád és amint vége a sulinak már nem is fogsz emlékezni rá, ami meg a palidat illeti van aki csak hetente egyszer találkozhat a párjával mert mindketten keményen dolgoznak a közös lakás reménye miatt.

2012. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!