Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen gyorsan...

Hogyan lehet könnyen gyorsan kibékülni egy baráttal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barát akkor egyszerű :) De persze attól is függ hogy mi volt az összeveszés oka stb. Így nem tudom mit írhatok.Talán kicsit bövebben?
2011. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha barát, akkor egy őszinte bocsánatkéréssel.
2011. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok elképzelni olyan veszekedést ami megbocsájthatatlan két barát számára... Szóval én is amondó vagyok, hogy fel kell keresni és el kell vele beszélgetni.. Ha erre nem hajlandó akkor arra sem méltó, hogy barátnak tekintsd és ne égesd vele magad...
2011. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem árultad el a barátodat akkor egy őszinte vallomással helyrehozható a dolog. Ha nagyon megbántottad, pl. kifecsegted a titkaitokat...stb akkor alapjaiban megrendülhet a dolog.

Ha te okoztad a galibát mindenképp próbáld megbékíteni.

2011. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek egy őszinte, szívhez szóló levél sokat segíthet (könnyebb leírni a dolgokat, mint kimondani), aztán pedig a megbeszélés. Nálam bejött.
2011. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azon akadt ki,hogy amikor beteg voltam nem szólltam neki és nem kerestem... de elmondtam neki az okát de magasról tett rá.. : (
2011. febr. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!