Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogunk igy kibékülni?

Hogy fogunk igy kibékülni?

Figyelt kérdés

Utòbbi idöben férjem sokszor megbántott húzásaival.

Ùgy eltávolodunk egymástól,egyikünk se lép a békülés felé.

Mit tennétek ti?


2010. aug. 28. 22:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Elhagynám.
2010. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Két gyerekünk van és 12 éve vagyunk együtt.

Talán kilábalunk belöle...

Vagy nem?

2010. aug. 28. 22:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján várod el tőlünk, válaszolóktól, hogy kifejtsük a véleményünket, és választ adjunk egy sorsdöntő kérdésre?
2010. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl sok, amit írsz... Ha kicsit bővebben kifejted a problémát, szerintem jobban tudnánk segíteni.
2010. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezd te a békülést.A gyerekekre gondolj,ne a saját sértődésedre. Esteleg a férjednek is lehet oka rá. Beszéljétek meg a dolgaitokat:
2010. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ùgy kezdödött,hogy kész tények elé állított a nyaralással kapcsolatban.Már a szabit is kivette,2 hét anyósnál arab országban.Köszi már volt részem benne,nem kivánom újra.

Neki ez nem gond,vinné a két gyereket nélkülem.

Ez nekem nem tettszett,jött a harc,vita...stb.

Végül a nagyot elvitte magával én a kicsivel itthon ültem míg más családok együtt élvezik szabadságukat.

2010. aug. 28. 22:42
 7/23 A kérdező kommentje:

Azóta elveszett a bizalmam iránta,amit meg is mondtam neki.Nagyon büszke nem mondanná,hogy hülye volt.

Èn meg igen is haragszom,semmi kedvem kezdeményezni a békülést.

2010. aug. 28. 22:44
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként érdemesebb lenne olyan független ismerősödtől tanácsot kérni, aki jobban ismer titeket, és a kapcsolatotokat. Ha a porbléma "csupán" annyi, hogy nincs békülés felé hajlás egyik részről sem, akkor egyértelmű, hogy mi a helyes út. Okos enged, szamár szenved. Nagyon igaz mondás. Persze nem úgy kell ezt/ezeket a lépéseket megtenni a szebb, harmónikusabb jövő érdekében, hogy érezteted a férjeddel azt, hogy ki a szamár. Kettőn áll a vásár, a probléma adott, és te látod azt, hogy mi az akadály. Lépj te, attól függetlenül, hogy miket tett, ha menteni szeretnéd a családot. Ezzel egy esélyt adsz neki, így ha mégegyszer válságba kerültök, tudod majd, hogy te megtettél mindent.


És látatlanban még valamit megjegyeznék: a között, hogy valaki bocsánatot kér a belátott saját hibái miatt, és aközött, hogy valaki csak azért megy oda a másikhoz, hogy "béküljünk ki", nagy különbség van. (Bocs a sok hogy-ért).


Jelen esetben, támaszkodva arra, amit tudni lehet rólatok, az egyik fél megoldás, a másik teljes megoldást jelenthet.

2010. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Nem olvastam az utolsó két kommentedet, kedves kérdező. Így már más a szitu, azt hittem, ennél sokkal komolyabb a téma. Anyaként elég éretlen vagy, legalábbis párkapcsolat terén, szerintem.


Nincs válságban a házzaságotok, csak le kell higgadnod.

2010. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsi, szerintem egyforma hibásak vagytok mind a ketten és ha emiatt váltok, egy ilyen dolog miatt, hááát. Nameg miért nem tetszett ha ő el akarta vinni a gyerekeket? Te nem akartál menni. Komolyan nem értem és így nem is tudok rá mit mondani, de a helyedben én kezdeném a békülést.
2010. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!