Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb csalódás, ami...

Mi a legnagyobb csalódás, ami ért téged valaha egy családtaggal vagy baráttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A saját nagybáttyám kib@szott a munkahelyemről mert terhes lettem! Azóta gyűlölöm őket!
2010. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Mikor bátyám kiba*zta a falára egy retkes kommunista fényképét (Che Guevara) :@
2010. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

4 év barátság után, középiskolában. Az akkori legjobb barátnőm (akit legalábbis annak hittem) támadott hátba. Addig a percig mindent elmondtam neki, pénzt, telefont, ruhát, ételt, szállást adtam neki, mikor neki nem volt...

A kicsengetés előtt 3 hónappal az egész osztályt ellenem hangolta(rosszindulatú megjegyzések, pletykák stb stb). Mikor megkérdeztem miért csinálta csak annyit tudott mondani "ne haragudj rám, irigy voltam, irigyeltem, hogy van párod, hogy mindened megvan, remélem egy napon megbocsájtasz" hát azóta nem nagyon beszéltünk, az osztály nagyjából kitaszított...már gyűlöltem a sulit, miattuk...

hát kb azóta megválogatom kivel vagyok önzetlen és kivel nem...:(

2010. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Engem még nem ért csalódás családtagban:) Che Guevara, meg nem egy mocskos kommunista, hanem egy orvos, akinek a szakterülete a lepra kezelése volt, aztán később forradalmár lett, és sajnos lelőtték!
2010. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

és még ennyit!

[link]

2010. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Jahjah sajnos! És nem nem Fidel Castroval nem teremtettek pálmafás kommunizmust véletlenül sem.. Véletlenül sem öltek halomra embereket..
2010. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Témára visszatérve, mikor 3-4 éves koromban apám félig öntudatlan alkoholmámorban úszott napokig(ez még megszokott lett volna), anyám meg bosszúból elhúzott ismerőseihez egy hétre azzal a szöveggel itt hagyom neked a kölyködet csinálj vele,amit akarsz... Azóta nagy megtért "szent" keresztények és ilyesmit szóba sem lehet hozni... ők mindent tökéletesen csináltak a gyerekneveléssel kapcsolatban.
2010. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apámban mostanság csalódtam egy hatalmasat mikor is az ő alkoholista, önimádó és szin hülye b@romságért engem okolt s lehordott mindennek a szomszédainknak, magyarán rákente a saját sz@rát, hogy ne ő égjen vele. Persze azóta nyalizik anyunál (aki szintén ottvolt s őt is okolta) s most nagy jóságosan "megbocsájtott" nekem s hálája jeléül hordja a mocskos lábosait a házából (külön él tőlünk de egy utcában) mosogatni nekem.
2010. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A sogorom kidobott anyosom lakasabol (ami nem is az ove), mikor terhes es nagyon beteg voltam, a ferjem pedig nem tudott ott lenni kulfoldi munka miatt ahonnan nem engedtek haza. Teljesen kiszolgaltatott helyzetben voltam a betegsegem miatt es nem tudtam ellatni magam. Igy anyosomhoz koltoztem ideiglenesen (es fizettem neki lakbert plusz a kajamat). Kis segitseget kertem, nem sogoromtol, hanem anyosomtol (azelott es azota sem kertem semmit), de a sogoromnak ennyi is eleg volt, hogy feltekeny legyen arra, hogy az anyukaja jol meg van massal is, nemcsak vele, ugyhogy 2 het utan eluldozott. A szuleimhez csak azert nem mentem, mert anyosom kulon kerese volt, hogy menjek hozza, hisz igy anyagilag tudtam segiteni es o egyedul el, lett volna tarsasaga. Azota nem nagyon beszelunk a sogorommal. En mar megbocsatottam neki, a ferjem nem, mert tole bocsanatot sem kert, csak ugy tesz velunk, mintha semmi sem tortent volna es nem is igazan keres. Szemunkbe kedves, a hatunk mogott meg fur. Ot csak a penz erdekli meg az anyja, de o ra maniakus szinten feltekeny. Az ilyen embert nem nagyon lehet csaladtagnak tekinteni.
2010. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam az eddigi hozzászólásokat, és meg kell, hogy mondjam, megdöbbentem egyes dolgokon. Nagyon sajnálok mindenkit, aki ily mélységesen csalódott. Kívánok mindenkinek szebb jövőt az emberekkel.
2010. nov. 3. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!