Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb csalódás, ami...

Mi a legnagyobb csalódás, ami ért téged valaha egy családtaggal vagy baráttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apámban csalódtam,de nagyon,mikor lelépett anyámtól pár éve.Azt hittem,hogy ő más mint a testvérei,de tévedtünk.3 saját és 2 nevelt gyerek mellé neki kellett még egy gyerek,de ezt anyám már nem akarta.Így lelépett mással.Összeszűrte a levet a kolléganőjével,aki még csak nem is szép.Legalábbis anyámhoz mérve.Így most van egy Majd 4 éves húgom a 10 hónapos lányom mellett.:D


Az emberekben is nagyon csalódtam.Vagy én lakom rossz helyen és jártam rossz suliba.Bár mindig mondták,hogy érettebben gondolkodom,mint a többiek,de nem hittem el.Nem minden területen jó,ha az ember "okosabb" és előre látóbb.Nem szerettem az aktuális divatot követni(cigi,pia és drog)Emiatt nem szerettek,na meg amiatt,hogy én sose voltam az a bulizós típus.Sose jártam még diszkóban és nem is hiányzik.Talán emiatt nem furcsálja senki,hogy 10 évvel idősebb párom van immáron 5 éve.Igaz barátom tán nincs is,pedig szeretnék,de az érdek barátságokból elegem van!Egy volt osztálytársammal szoktam MSN-ezni,de vele mindig.Vele talán fogom tartani örökre a kapcsolatot,még ha nem is találkozunk.Ez nekem szintén nagy csalódás.

Köszönöm,hogy leírhattam.

22/L

2010. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most vasárnap, a volt barátomban. Bár vasárnap még a párom volt...rájöttem hogy mennyit hazudott és csak kihasznált engem...4 éven keresztül.
2010. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!