Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fiú baráttal filmezni?

Lehet fiú baráttal filmezni?

Figyelt kérdés

Lehet fiú baráttal filmezni, úgy hogy van barátom és neki is bnője, csak haverkodunk. A barátom bízik bennem...


szal?L18


2010. nov. 4. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted lehet? Szerinted létezik fiú és lány között barátság?


Szerintem lehet

2010. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát én holnapra hívok egy csajt filmezni, de csak azért, mert meg akarom döngetni. :D


21/F

2010. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amugy létezik fiú lány között barátság,tapasztalat =)
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik barátság, de ettől a fiúnak még mindíg az jár a fejébe, hogy megdöngessen. Attól, hogy nem teszi meg még sűrűn gondol rá. A kérdésre a válaszom, hogy lehet együtt csak filmet is nézni, de van benne kockázat. Rajtad is múlik meddig mentek el....
2010. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DVD = Dugsz Velem Délután :) DiviX ott is ott a dugsz :D, avi = anál... :D VHS - Verhetem nemtommidbe... :D
2010. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!